Ліз Трасс зізналася, яку пораду перед смертю дала їй королева Єлизавета ІІ

14.04.2024 в 15:27

Трасс зустрілася з монархом у Балморалі всього за два дні до її смерті у вересні 2022 року.

Ліз Трасс зізналася, яку пораду перед смертю дала їй королева Єлизавета ІІ

Колишня прем'єр-міністр Великої Британії Ліз Трасс розповіла, яку пораду їй дала покійна королева Єлизавета II. Про це повідомляє Daily Mail.

 
 

У своїх майбутніх мемуарах екс-прем'єр-міністр зізнається, що не дослухалася до поради королеви під час 20-хвилинної дискусії між ними. Зокрема, монарх порадила їй не поспішати. 49 днів перебування Трасс на посаді прем'єр-міністра були позначені економічними потрясіннями, в тому числі реформами, які призвели до падіння фунта стерлінгів, перед тим, як її вигнали з Даунінг-стріт.

"Наприкінці нашої розмови вона попередила мене, що бути прем'єр-міністром - це неймовірно "старіти". Вона також дала мені пораду: "Не поспішай". Можливо, мені варто було прислухатися", - йдеться у книзі.

Після звістки про смерть королеви, яка надійшла всього через кілька днів після того, Ліз Трасс згадує, що подумала: "Чому я? Чому саме зараз?" Політикиня сказала, що вона розплакалася "на дивані". Вона додала: "Знову горе було змішане з почуттям поваги перед величезною вагою події і тим фактом, що це сталося на моїх очах".

Вона сказала, що, незважаючи на масивний політичний тиск, її перша зустріч з королем Чарльзом викликала "дивне почуття товариськості між нами, оскільки ми обидва починали в нових ролях і повинні були орієнтуватися на незнайомій території".

На той час члени парламенту від партії вже почали робити кроки, щоб позбавити Трасс її обов'язків. Коли вона зробила реверанс Чарльзу, він запитав: "Отже, ви знову повернулися?"

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив