Гуморист Віктор Розовий отримав важке поранення на фронті

14.04.2024 в 07:21

З початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну шоумен став військовослужбовцем 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

Гуморист Віктор Розовий отримав важке поранення на фронті

Український військовослужбовець і гуморист Віктор Розовий отримав осколкове поранення голови під час виконання бойового завдання. Про це повідомила його дружина Ольга.

 
 
 

За її словами, боєць 3-ї окремої штурмової бригади отримав поранення ввечері 21 березня. Його везли близько 200 кілометрів до медичного закладу, де потрібна була оперативна допомога нейрохірургів.

"Це дуже складна травма й важко уявити, як відбувалася його евакуація. Дякую за швидкі рішення та надану допомогу бійцям 2 та 3 роти протитанкового батальйону 3 ОШБр та усім, хто віз Віктора ті понад 200 км", – написала вона.

Протягом наступних двох тижнів за його життя боролися медики.

"Ці два тижні медики та рідні робили все, щоб Вітя подолав період важкого стану. Поки стояло питання про його життя, ми хотіли зберегти інформаційну тишу", - зазначила дружина гумориста.

Зараз стан Віктора покращився, він у свідомості і намагається спілкуватися. Нині родина коміка займається організаційними питаннями, щоб чоловік зміг потрапити до реабілітаційного центру за кордоном.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив