Королеву краси Малайзії позбавили титулу

13.04.2024 в 20:06

Громадськість негативно відреагувала на відео переможниці конкурсу краси, тому оргкомітет вирішив вжити відповідних заходів.

Королеву краси Малайзії позбавили титулу

Королеву краси Малайзії Віру Ніку Терінсіп позбавили титулу після того, як її "дикі танці" з напівоголеними чоловіками в Таїланді викликали негативну реакцію громадськості. Про це повідомляє The Star.

Зокрема, минулого року 24-річна дівчина виграла регіональний конкурс Unduk Ngadau ("Дівчина, коронована сонцем"). Відтоді за її життям почали пильніше стежити, а один необдуманий пост у TikTok викликав бурхливу реакцію в мережі. Тож оргкомітет вирішив вжити відповідних заходів.

Президент Культурної асоціації громади Кадазандусун підкреслив, що володарка престижного титулу "повинна уособлювати дух Хумінодун, міфологічної діви з красою серця, розуму і душі".

"Це не було б проблемою, якби вона була звичайною людиною, але вона - Unduk Ngadau (королева краси) та публічна особистість. Реакція була неоднозначною: хтось побачив гумор у її відео, хтось співчував, хтось був незадоволений та скаржився. Ми не хочемо бути мішенню і привертати непотрібну увагу. Ми сподіваємося, що вона з розумінням сприйме це рішення. Нехай це послужить попередженням для всіх Unduk Ngadau, щоб вони не повторювали цю помилку", - йдеться в коментарі.

У відеоролику було видно, як Віру, відпочиваючи в Таїланді, танцює з чоловіками. Вона сама оприлюднила ролик, потім видалила і вибачилася за свою необережність у розміщенні такого відео.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив