Фанати звинуватили Мадонну у брехні і подали на неї до суду

09.04.2024 в 15:05

Адвокати зірки закликають відхилити позов, поданий двома відвідувачами концерту, які звинуватили королеву поп-музики у "неправдивій рекламі".

Фанати звинуватили Мадонну у брехні і подали на неї до суду

Фанати популярної американської співачки Мадонни звинуватили її у брехні і подали на неї до суду. Про це повідомляє видання People.

 
 

Конфлікт виник після концерту співачки в Брукліні, який вона провела 13 грудня. Двоє відвідувачів звинуватили поп-королеву у "неправдивій рекламі" після того, як її концерт у рамках Celebration Tour розпочався із запізненням. Зокрема, на квитку було вказано, що захід розпочнеться о 20:30. Натомість сама зірка почала виступати лише о 22:30.

У своїй заяві позивачі стверджують, що інформація про початок концерту артистки є "брехливою та не відповідає дійсності, а також вводить в оману". Більше того, це вже не перший випадок, коли Мадонна виходить на сцену значно пізніше зазначеного у квитку часу. Така ж ситуація повторилася і на наступних концертах у Брукліні 14 та 16 грудня.

Адвокати зірки подали клопотання про оскарження позову. Команда співачки стверджує, що час, зазначений у квитку, є інформацією про початок запуску гостей на концертний майданчик.

"Розумний відвідувач концерту зрозуміє, що двері закладу відчиняться у вказаний час або раніше. Після цього один або кілька виступів на розігріві, поки глядачі прибувають і йдуть на свої місця. Вже після того на сцену виходить головний артист", - йдеться у повідомленні команди артистки.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив