Факти про все на світі, про які ви не знали ще сьогодні вранці

22.09.2023 в 14:52

Наш мозок починає працювати ще до народження, і його розвиток ніколи не зупиняється. Більше того, щоб мозок нормально функціонував протягом усього життя і залишався здоровим навіть у похилому віці, наші сірі клітини необхідно постійно підживлювати новими знаннями.

Ми вирішили поділитися з вами фактами, про які не знали і які нас вразили.

1. Опитування 100 осіб показало , як розподіляється вибір у грі «Камінь, ножиці, папір».

2. Печера Шондонг у В'єтнамі настільки велика , що може вмістити цілий квартал Нью-Йорка і має власну кліматичну систему.

3. Майкл Фелпс має 13 особистих золотих олімпійських медалей, і це абсолютний світовий рекорд. Єдиною людиною, яка могла похвалитися такими досягненнями, був Леонідас з Родосу, який жив у 152 році до н. е.

 

4. Номерні знаки на північному заході Канади мають форму ведмедя.

5. Деякі декоративні елементи роблять із пінопласту та покривають тонким шаром бетону. Це дешевше, ніж справжній камінь, і виглядає чудово – принаймні поки не зламається.

6. Якщо на оці є подряпина і потрібно з'ясувати, де вона, окулісти капають UV-барвник і визначають по світінню, де знаходиться пошкодження. На цій фотографії садна в нижній частині зіниці.

7. Найбільш тихе місце Землі належить компанії Microsoft. Ця кімната з бетонними стінами потрібна для тестування нового обладнання, і в ній можна почути, як б'ється серце людини і тече кров його венами.

 
 

8. Якщо веселка подвійна, то смужки в кожній з них йдуть у різних напрямках: одна внизу матиме червоний колір, а друга — фіолетовий.

9. Крім того, що піт бегемота червоного кольору, він ще й  є відмінним сонцезахисним кремом і антибіотиком.

10. Зуби равлика - найміцніший матеріал у природі. Вони здатні пережовувати навіть каміння.

РЕКЛАМА

11. Керівництво McDonald's планувало запустити у продаж броколі зі смаком та ароматом жуйки. Це мало залучити малюків до здорового харчування, але ідея провалилася.

12. У місті Барле-Хертог можна стояти однією ногою в Бельгії, а іншою — у Нідерландах, оскільки саме там проходить кордон між країнами. Деякі будинки розділені навпіл кордоном, і закони, що діють у них, різні. Так, влада Голландії вимагала, щоб бари закривалися у певний час, тоді відвідувачі переміщалися за сусідні столики, які були вже у Бельгії.

13. Скелет фламінго влаштований таким чином, що для того щоб стояти на одній нозі, їм  не потрібно використовувати м'язи. Нога фіксується дома, а тіло врівноважується гравітацією, тому де вони втомлюються. Але все ж таки іноді сплять, згорнувшись калачиком.

 
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив