Чоловіки встановили світовий рекорд, зробивши 60-метровий ланцюжок із борід

19.04.2024 в 10:39
Чоловіки встановили світовий рекорд, зробивши 60-метровий ланцюжок із борід

Довжина з’єднаного волосся на обличчі відповідає середній висоті 20-поверхового будинку або довжині двох синіх китів.

 

Команда Beard Team USA зібралася на Національний чемпіонат з борід і вусів у Флориді, щоб установити два нові світові рекорди й побити свій власний рекорд із найдовшого у світі ланцюга з борід.

89 чоловіків з’єднали своє волосся на підборідді разом, унаслідок чого вийшла “косичка” завдовжки майже 60 метрів.

Це відповідає середній висоті 20-поверхової будівлі або довжині двох синіх китів. Ще один рекорд взяли носії вусів — їм вдалося сплести ланцюжок завдовжки шість метрів.

Креативний директор Beard Team USA Браян Нелсо (Bryan Nelso) сказав, що побиття рекорду було дійсно дивовижним.

 

Під час створення нових ланцюжків було багато невідомих нам людей, тож це було досить нервово, — розповів він в інтерв’ю Guinness World Records.

Чоловіки встановили світовий рекорд, зробивши 60-метровий ланцюжок із борідЗустріч відбувалася на всесвітньо відомому пірсі Мейн-стріт у Флориді, де за подією спостерігали багато глядачів.

Змагання відбувалися восени минулого року, проте офіційно встановлені на ньому рекорди були занесені в Книгу рекордів Гіннеса тільки зараз. Чемпіонат відбувається щороку в різних частинах США, подорожуючи по всій країні.

“Бородачі” побили свій попередній рекорд у 150 футів 10,75 дюйма (45,99 м), показавши новий волохатий результат у 195 футів 3 дюйми (понад 59 м).

Після того як бороди були з’єднані, учасники повинні були залишатися в такому положенні щонайменше 30 секунд, щоб рекорд було зараховано.

" data-video-id="7216715442365271302">
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив