Чоловік підсів на героїн у 19 років, але зміг одужати: фото до і після лікування

16.04.2024 в 23:23

Він був залежним 10 років.

Чоловік підсів на героїн у 19 років, але зміг одужати: фото до і після лікування

Чоловік, який пристрастився до героїну в 19 років, продемонстрував драматичну трансформацію після того, як покінчив зі згубною звичкою.

Про це пише Daily Star.

Каллан Мейс, якому зараз 32 роки, страждав на залежність протягом 10 років. Він розповів, що виріс у люблячій сім'ї і школярем був затятим противником наркотиків.

Однак Каллан вперше спробував канабіс у 16 років, щоб придушити негативні думки, спричинені його розладом ОКР, зокрема думки про самогубство. Марихуана припинила діяти, і він перейшов на кокаїн, перш ніж спробувати косяк з додаванням героїну на вечірці – і підсів.

"Після однієї затяжки все зникло – всі мої думки та почуття отримали відповідь. Відчуття вживання героїну було тим, чого я хотів усе життя. Відтоді я зрозумів, що звик, і мені захотілося спробувати ще раз. Потім я перейшов від використання його раз на місяць до кожні два тижні, щотижня, а потім до щоденного", – поділився він.

Каллан Мейс / Фото: SWNS

Він витратив сотні тисяч доларів на свою звичку, вдаючи із себе студента університету, який заблукав, якому потрібні гроші на таксі, перш ніж зайнятися крадіжкою випивки в магазинах для продажу.

Потім він почав красти телефони та гроші у друзів, щоб фінансувати свою звичку. У 20 років його засудили за крадіжку в магазині.

Каллан Мейс / Фото: SWNS

В серпні 2020 року, у віці 28 років, після того, як його вдванадцяте заарештували за крадіжку в магазині, він був доправлений до лікарні з пневмонією та сепсисом через постійне зловживання наркотиками.

"Мені запропонували пройти метадоновий курс або дати новий препарат, який використовується для припинення залежності від наркотиків. До цього я приймав метадон і зловживав ним, це був просто ще один привід, щоб отримати кайф або прийняти його на додаток до іншого наркотика, я не став би використовувати його, щоб очиститися. Я знав, що якби я обрав метадоновий сценарій, я не став би нічого змінювати, тому ризикнув з іншим препаратом. У лікарні я пообіцяв собі, що ніколи більше не вживатиму цих наркотиків – я вилікуюся. Я не хотів померти наркоманом", – сказав він.

Каллану виповнилося 29 років у лікарні, і його виписали, де він провів місяць у ліжку, перш ніж повністю одужав.

Каллан Мейс / Фото: SWNS

Зараз, через 36 місяців, він чистий, знайшов кохання з дівчиною на ім'я Клара і працює наставником, який підтримує наркоманів, де він веде щотижневий подкаст, присвячений таким питанням, як психічне здоров'я та особистісне зростання.

Каллан Мейс з коханою / Фото: SWNS
Каллан Мейс / Фото: SWNS
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив