Акторка Синтія Ніксон оголосила голодування на підтримку Сектора Гази

Голодування було розпочато у зв'язку із запланованим закінченням чотириденного перемир'я у конфлікті між Ізраїлем та ХАМАС.

Акторка Синтія Ніксон оголосила голодування на підтримку Сектора Гази

Актриса серіалу Секс у великому місті Синтія Ніксон оголосила голодування на підтримку сектора Газа. Про це повідомляє Sky News.

 
 
 

Зокрема, зірка екрану пішла на такий крок, щоб вимагати від президента США Джо Байдена закликати до постійного припинення вогню у війні між Ізраїлем і ХАМАСом.

Ніксон, яка раніше балотувалася на посаду мера Нью-Йорка, розповіла натовпу біля Білого дому, що двоє її дітей - євреї, а їхні бабусі і дідусі пережили Голокост.

"Мій син попросив мене використовувати будь-який голос, щоб якомога голосніше заявити, що "ніколи знову" означає "ніколи більше" для всіх. За сім тижнів Ізраїль вбив на крихітній смужці землі більше мирних жителів, ніж було вбито за 20 років війни у всьому Афганістані. Я втомилася від того, що люди виправдовуються тим, що жертви серед цивільного населення - це звичайна ціна війни. У цих цифрах немає нічого рутинного. У цих смертях немає нічого звичайного. Я хотіла б звернутися з особистим проханням до президента, який сам пережив таку руйнівну особисту втрату, перейнятися тим співчуттям, яким він так добре відомий, подивитися на дітей Гази та уявити, що вони його діти", - повідомила актриса.

Крім того, в акції, яка розпочалася у понеділок, також беруть участь політики з п'яти штатів США - представник штату Делавер Мадіна Вілсон-Антон, представник Нью-Йорка Зохран Мамдані, представник Оклахоми Морі Тернер, представник Вірджинії Сем Расул і представник Мічигану Абрахам Айяш.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив