Архив
Новости Отовсюду за 26 Августа 2023
Картини, які ми бачили мільйон разів, а найцікавіше проморгали
Подробнее
26.08.2023 в 23:30
313
0

Найчастіше ми розглядаємо картини з погляду їхнього сюжету. Проте знамениті полотна можуть нести набагато більше сенсу, ніж ми звикли думати. Щоб переконатися в цьому, досить просто дізнатися якомога більше про історію їх створення і покопатися в їхніх специфічних особливостях.

 Нова загадка Нептуна, яку не може пояснити навіть НАСА
Подробнее
26.08.2023 в 23:00
3531
0

Ще у Вікторіанську епоху у нашій Сонячній системі з'явилося дивне небесне тіло. Чи це був астероїд? Чи, може, комета? Лише у жовтні дві тисячі сімнадцятого року ми помітили його і почали уважно вивчати. Його назвали Оумуамуа, що у перекладі з гавайської означає «розвідник». Форма цього об'єкта вкрай незвичайна, сильно витягнута і вузька, а швидкість настільки велика, що, схоже, гравітація Сонця не має великого впливу на Оумуамуа

 Восьминоги поводяться як люди, коли зляться, і ось що вони роблять
Подробнее
26.08.2023 в 22:30
327
0

Дослідження дві тисячі тринадцятого року показало, що дельфіни і люди мають одну спільну рису — крім того, що і вони, і ми ссавці. Дельфіни мають імена! Так, афаліни  використовують  особливий свист при спілкуванні з товаришами. Вони не тільки розробляють унікальний свист, щоб уявляти себе іншим дельфінам, а й запам'ятовують чужі «імена», щоб було зручніше спілкуватися.

Брітні Спірс показала нового члена родини (відео)
Подробнее
26.08.2023 в 21:54
320
0

Цуценя вона придбала через день після того, як разом із екскоханим Семом Асгарі досягли угоди про опіку над іншими собаками після новин про розлучення.

У США білка ходить до ресторану обідати (ФОТО)
Подробнее
26.08.2023 в 21:07
247
0

Тварина підходить до вікна видачі замовлень ресторану, де працівники пригощають її смаженою картоплею.

Свіжа «порція» кумедних анекдотів (ФОТО)
Подробнее
26.08.2023 в 20:24
390
0

Смішні історії для гарного настрою.

Ніщо не гоїться так швидко, як прайс-лист платних клінік: смішні жарти про лікарів (ФОТО)
Подробнее
26.08.2023 в 18:52
359
0

- Він поганий лікар. - Чому? Я бачив, як він купував коньяк у магазині!

На фото потрапив зворушливий момент між Зеленським і першою леді
Подробнее
26.08.2023 в 18:06
332
0

Знімок був зроблений під час державних урочистостей з нагоди Дня Незалежності України на Софійський площі.

Спочатку ви виходите заміж за ластівку, а потім живете з цим пінгвіном: смішні жарти про чоловіка та дружину (ФОТО)
Подробнее
26.08.2023 в 16:37
426
0

Її просто дратувало, що з усіх своїх численних помилок чоловік охоче зізнавався лише в одному: що одружився з нею...

Щеня чихуахуа знайшло найзручніше місце в будинку: миле відео
Подробнее
26.08.2023 в 15:58
245
0

Маля знає, як зручно влаштуватися.  

Зірка Людей Ікс зворушливо привітав українців із Днем Незалежності
Подробнее
26.08.2023 в 15:08
210
0

Шрайбер підкреслив, що українці наповнили його серце гордістю та любов’ю, і процитував президента Володимира Зеленського.

Спортивний кіт показав, як правильно качати прес (ВІДЕО)
Подробнее
26.08.2023 в 12:52
211
0

Не лише людей хвилює їхній зовнішній вигляд. Почати качати прес вирішив і кіт.

Гусак розплакався через розлуку з подругою (ВІДЕО)
Подробнее
26.08.2023 в 12:29
302
0

Птах пошкодив лапу, закульгав, перестав ходити і їсти, тому їй треба було якийсь час побути на самоті.

Мережа насмішила реакція білки на камеру (ВІДЕО)
Подробнее
26.08.2023 в 12:05
117
0

Білка була не в захваті від стеження.      

Яскраві емоції собак перед зустріччю з ветеринаром: кумедні фото
Подробнее
26.08.2023 в 11:34
158
0

Будь-хто, хто хоч раз привів собаку до ветеринара, знає, що в якийсь момент пухнастий розуміє, куди він іде, і такий вираз обличчя демонструє весь можливий спектр емоцій!

Жінка фінішувала у марафоні з безпритульним цуценям, якого врятувала дорогою
Подробнее
26.08.2023 в 11:00
216
0

Іноді не ми вибираємо собі вихованців, а вони нас. Вони просто приходять у наше життя і ніби заявляють: "Хочеш не хочеш, а я залишаюся". Приблизно така історія і  сталася зі спортсменкою з Таїланду на ім'я Хемжира: її хвостате щастя чекало її буквально на узбіччі дороги. Але про все по порядку

Бездомний знайшов будинок після того, як відео з ним та його собаками облетіло інтернет
Подробнее
26.08.2023 в 10:30
229
0

Звичайний хлопець із Колумбії Хосе Луїс Матос на прізвисько Чоко  опинився  на вулиці сім років тому. Він   утік  від важких життєвих умов, але опинився у скрутній ситуації без допомоги та підтримки.

Що, якби наше Сонце замінили іншою зіркою?
Подробнее
26.08.2023 в 10:00
276
0

Арктур. Величезна червона зірка, що вибухає зсередини! На її поверхні пульсує червоне море плазми! Ця зірка спалює все, що до неї наближається. А тепер уявіть, що вона раптом зникла! І в той же момент з'явилася в центрі нашої Сонячної системи, замінивши Сонце.

На Марс відправили космічний корабель, але він зник. Тепер він повернувся
Подробнее
26.08.2023 в 09:30
4220
0

Пилові бурі на Марсі можуть звести з розуму! Вони вирують у Південній півкулі Червоної планети, особливо влітку. Часом ці бурі розростаються і охоплюють великі ділянки планети, як це сталося у січні дві тисячі двадцять другого року

57-річна Сінді Кроуфорд вирішила пишатися своїм віком і більше не ховатися під тонною макіяжу та фільтрів
Подробнее
26.08.2023 в 08:30
271
0

Сінді Кроуфорд  невпинно нагадує нам про те, що краса проявляється у наших природних емоціях та посмішці. В одному зі своїх останніх відео 57-річна модель з'явилася без макіяжу, і це спричинило справжній фурор в інтернеті. Незважаючи на це деякі уважні користувачі помітили маленьку загадкову деталь, яка досі залишається для них таємницею

Що, якби ваші кістки були зовні, а люди росли панцирі.
Подробнее
26.08.2023 в 08:00
93
0

Скрип гальм на мокрій дорозі, сповнені жаху очі водія, оглушливий звук удару... Ви відкриваєте очі, відчуваючи краплі дощу на обличчі, і спочатку не бачите нічого через серпанок. Потім зір прояснюється, і ви розрізняєте сіре небо та чорну пляму замість обличчя перед собою. "Ви в порядку? Вибачте, я вас не помітив...» Водій, що збив вас, допомагає піднятися. На щастя, окрім порваного одягу особливих ушкоджень у вас немає. Вам навіть не боляче. Екзоскелет прийняв весь удар на себе