Вчені назвали ефективну дієту для поліпшення пам’яті

 Вчені назвали ефективну дієту для поліпшення пам’яті

 
Нове дослідження Інституту психіатрії, психології та нейробіології (Ioppn) Королівського коледжу Лондона показало, що інтервальне голодування (IF) є ефективним засобом поліпшення довготривалої пам’яті та генерації нових нейронів гіпокампу у дорослих мишей. Вчені сподіваються, що даний підхід може уповільнити прогресування когнітивного спаду у літніх людей.

Дослідження показало, що дієта з обмеженням калорій через інтервальне голодування є ефективним засобом стимулювання експресії гена Клото у мишей.

Клото, який часто називають “геном довголіття”, як було показано в цьому дослідженні, відіграє центральну роль у виробництві нових нейронів в гіпокампі або в нейрогенезі.

Дослідники розділили самок мишей на три групи: контрольну групу, яка отримувала стандартну дієту, групу з обмеженим споживанням калорій (CR) і групу, що дотримується IF. Останні дві отримували на 10% менше калорій, ніж контрольна.

Протягом трьох місяців миші в групі IF продемонстрували покращене збереження довготривалої пам’яті в порівнянні з іншими. Коли вивчали мозок цих мишей, було очевидно, що ген Клото був активований, і нейрогенез збільшився в порівнянні з мишами з групи CR.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів