Тихий серцевий напад: як розпізнати попереджуючі знаки

 
 Тихий серцевий напад: як розпізнати попереджуючі знаки
 
 
 

Не всі серцеві напади мають чіткі попереджувальні знаки, вони також бувають тихими, через що їх часто сприймають як набагато менш серйозну проблему.

Вчені констатують, що тихі серцеві напади становлять близько половини всіх інфарктів – багато людей не підозрюють про свій перенесений напад.

 Тихий серцевий напад: як розпізнати попереджуючі знаки

“Тихі серцеві напади збільшують ризик смерті від ішемічної хвороби серця, але розпізнати їх проблематично, оскільки не відчувається болю або здавленості в грудях”, – попереджають експерти.

Фахівці перерахували попереджувальні знаки даної патології, нагадавши, що ці симптоми можуть викликати асоціації з набагато менш небезпечними станами.

Задишка після ходьби. Йдеться перш за все про звичне відстані, яке раніше не викликало нездужання. Така задишка може бути ознакою холестеринової закупорки артерій, що віщує інфаркт, який здатний відбутися протягом декількох днів.

Пітливість. Коли артерії закупорюються бляшками холестерину, їм стає важко перекачувати кров до серця. Відсутність потрібного припливу багатої киснем крові надає додатковий тиск на серце в моменти фізичної активності. Коли міокард занадто сильно напружується, організм докладає додаткових зусиль, щоб регулювати температуру тіла. Це викликає підвищене потовиділення навіть при невеликій активності.

“Якщо раптом ви починаєте потіти більше звичайного, знайте: з вашим серцем щось не так”, – зазначили експерти.

Розлад травлення. Один з попереджувальних знаків тихого серцевого нападу-шлунково-кишкові спазми і нудота. Коли серце не працює належним чином, це може впливати на приплив крові до травного тракту і викликати явища, що нагадують проблеми з травленням. Якщо на їх тлі виникають холодний піт і запаморочення, то майже напевно причина неблагополуччя полягає не в шлунку, а серце.

Виснаження. Втома, непропорційна фізичним зусиллям, теж може передвіщати Серцевий Напад.

“Незрозуміла слабкість, іноді протягом декількох днів, може бути симптомом серцевого захворювання або насувається інфаркту», – констатують медики.

Еректильна дисфункція. Вона також може пояснюватися артеріальною закупоркою. Якщо несподівано виникло порушення триває пару днів і більше, це цілком ймовірний Попереджувальний знак.

Збій серцебиття. В обставинах сильного хвилювання наше серце посилено б’ється або час від часу пропускає свій ритм. Відчувши подібне тріпотіння в звичайному житті, обов’язково насторожитеся. Часто повторювані епізоди збою звичного ритму, що тривають більш ніж кілька секунд – це серйозний привід для обстеження.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів