П’ять фруктів, котрі допомагають контролювати апетит і спалюють зайвий жир

 

Контролювати апетит і спалювати зайвий жир допомагають п’ять доступних фруктів. Вони відмінно замінять добавки для схуднення, які забороняють багато дієтологів.

Чорниця

У дослідженні брали участь 100 тисяч добровольців. Було встановлено, що флавоноїди, які містяться в чорниці, допомагають людям підтримувати здорову вагу. Цими антиоксидантами особливо багаті ягоди темного кольору, серед яких ожина, чорна смородина, шовковиця і лохина. Відзначається, корисні властивості ягоди не втрачають, навіть якщо їх заморозити, висушити або зварити.

Груші та яблука

Ці два фрукта, незважаючи на свій світлий колір, також багаті флавоноїдами. Крім того, вони містять клітковину, стимулюючу травлення і підтримує кишечник здоровим. Контроль рівня цукру в крові також відбувається завдяки яблукам і грушам. Їсти краще їх з шкіркою, так як саме в ній зосереджено більше вітамінів і антиоксидантів.

Полуниця

Ягода містить антоціаніни, які допомагають людині підтримувати здорову вагу. Крім цього, споживання полуниці підтримує активність зон мозку, що відповідають за пам’ять.

Перець – це фрукт

Згідно ботаніки, технічно перець являє собою фрукт. У ньому міститься надає гостроту капсаїцин, який стимулює метаболізм і більш активно допомагає організму спалювати зайвий жир.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів