Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1164
Комічні ситуації, коли задумане пішло за планом (фото)
Докладніше
11.09.2022 в 09:00
25274
0

Зазвичай ми намагаємось зафіксувати на фото найцікавіші моменти свого життя. Однак іноді виходить зовсім не так, як ми задумували, — через безглузду випадковість чи просту невдачу, яка застигла нас у найвідповідальніший момент. І тоді (парадокс!) ці знімки стають справжнім скарбом, як і сталося з фото з нашої збірки.

Фото, які показують, що один вихованець добре, а два ще краще (фото)
Докладніше
11.09.2022 в 07:00
38093
0

Власникам тварин часто важко йти з дому і залишати свого вихованця на самоті на довгі години. Звичайно, не можна відмовитися від роботи і дозволити вашому коту цілими днями лежати у вас на колінах, зате можна дати притулок ще одному звірові. Ми покажемо, що з цього може вийти.

Речі, які відбуваються із власниками собак кожен божий день (фото)
Докладніше
11.09.2022 в 05:00
13945
0

Досвідчений собачник знає, що найдорожче у житті — це взуття. Вміє за тональністю гавкати визначати, сумно вихованцю або весело (або він знову нашкодив). Зі стійкістю олов'яного солдатика терпить і град, і спека, і проливний дощ. А ще йому завжди мало: адже одному собаці так самотньо, то чому б не взяти ще двох-трьох?

Кіношні та книжкові персонажі, яких так назвали не просто так (фото)
Докладніше
11.09.2022 в 03:00
1979
0

Письменники та сценаристи нерідко продумують до дрібниць у своїх творах такі деталі, на які не всі читачі та глядачі звертають увагу. Наприклад, імена персонажів. Адже за ними можуть ховатися підказки до сюжету, відсилання та навіть подробиці з життя авторів.

27 дизайнерських прорахунків, про які просто неможливо мовчати (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 23:00
17902
0

Всім людям властиво помилятися, але коли це роблять дизайнери чи архітектори, на плоди їхньої "праці" без сміху дивитися неможливо. Ось саме про це ми й хотіли вам розповісти.

Декілька делікатних звичок людей епохи Середньовіччя, про які не прийнято говорити вголос
Докладніше
10.09.2022 в 21:00
259120
0

Коли ми думаємо про Середньовіччя, перед очима у багатьох мимоволі постають неприємні картини: антисанітарія, хвороби та війни. Але є цікавіші та незвичайні речі та явища з тих часів, наприклад те, як люди справлялися з побутом, гігієною та іншими звичайними нині речами.

Декілька дивних прийомів для комфортного сну, які реально працюють
Докладніше
10.09.2022 в 20:00
3126
0

Згідно зі  статистикою , лише чверть світового населення насолоджується повноцінним 8-годинним сном, а прояви різних  порушень сну  частішають рік у рік. Поступово ми стаємо все більш напруженими та менш здоровими. Схоже, настав час нарешті подумати про себе.

Декілька звичок, які швидко позбавлять вас від популярних жіночих проблем
Докладніше
10.09.2022 в 19:00
1665
0

Нам усім хочеться виглядати молодо, бути здоровими і не витрачати багато часу і грошей на відповідні процедури. Загалом, бажано, щоб вони ще й самі робилися. Якщо ви про це теж мрієте, то зараз саме час втілити мрії в життя.

Неочевидних ознак зради, на які не варто заплющувати очі
Докладніше
10.09.2022 в 18:00
5180
0

Хоч як це сумно, але деякі люди просто не вміють зберігати вірність. Незважаючи на це, кожен хоче знайти людину, яка б змогла заповнити собою все її життя і, безумовно, не зраджувала. Але все ж таки факт залишається фактом. І якщо є підозри, то краще дізнатися всю правду якомога раніше.

Влучні ілюстрації про те, що б говорили в рекламі, якби вона була на 100% правдивою (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 17:00
2716
0

Уявіть собі, що всі довкола говорили б лише правду. І навіть у рекламі. Адже в ній нам пропонують стати ідеальними, купити найкраще з можливого і неймовірно багато зекономити. Насправді ж обіцянки не завжди на 100% правдиві.

12 королівських осіб, які знайшли свого стиліста та буквально розцвіли
Докладніше
10.09.2022 в 16:00
14576
0

Монарші особи, чи то принцеса, чи герцогиня, незмінно асоціюються з елегантним стилем, сучасним, але стриманим. Взяти хоча б Кейт Міддлтон, образами яких милується весь світ. За кожною деталлю зовнішності королівських осіб стоїть талановитий стиліст, а то й не один, а ціла команда. І нам стало цікаво поглянути на те, як одягалися члени королівських сімей до знайомства із цими чарівниками світу моди.

Краса синхронного плавання, знята з повітря (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 15:00
5995
0

Спостерігати з повітря за виступами синхроністок це справжнє задоволення для перфекціоніста! Бред Уоллс ( Brad Walls ) займається аерофотозйомкою і останні 5 місяців працював над проектом, в якому використовував дрон для зйомки синхронного плавання зверху. Він створив серію фотографій за участю команди синхронного плавання з Сіднея і, дивлячись на ці знімки, мимоволі замислюєшся над тим, як мало бачимо подібних фотографій, що фіксують гармонійні форми та візерунки, які створюють спортсменки.

Ах це весілля, весілля…
Докладніше
10.09.2022 в 14:00
4098
0

День весілля — один із особливих днів у житті кожної людини, тому зрозуміло, чому вона хоче, щоб все було ідеально. Однак не у всіх однакове розуміння слова "ідеальний"...

Решітки для дерев як твори декоративного мистецтва (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 13:00
1578
0

Коли благоустроєм вулиць займаються справжні професіонали, для яких важлива не лише функціональність, а й естетичний вигляд, то міста стають набагато красивішими!

Добірка курйозних фотографій з усіх кінців земної кулі
Докладніше
10.09.2022 в 12:00
15701
0

Свіжа колекція фотографій про тих, у кого руки ростуть з іншого місця, ніж мали, а здатність думати, здається, взагалі не передбачена "заводськими налаштуваннями".

Суботні анекдоти
Докладніше
10.09.2022 в 11:00
2457
0

1. Мені часто в дитинстві говорили, що я дуже добра та мила дівчинка... Загалом, наврочили! 2. За дружину треба обирати таку дівчину, яка любить поїсти. Вона завжди приготує собі поїсти, та й тобі щось залишиться. 3. - Тату, а ти коли робив мамі пропозицію, вона тобі казала "я подумаю"? - Спочатку так. - А потім? - А потім, після затримки, так жартував уже я... 4. - Ідіть, ви ображаєте мої почуття! - Які відчуття?! - Зір, слух, нюх! 5. Для освіти потрібні гроші. Освіта необхідна роботи. Робота потрібна для грошей. Мені цікаво, хто вигадав цю геніальну систему? 6. 

Погода в Миколаївській області
Докладніше
10.09.2022 в 10:20
1105
0

Розташована в північному Причорномор'ї Миколаївська область є регіоном з помірним континентальним кліматом. Літо тут здебільшого спекотне, вітряне, з частими суховіями. Для помірно-континентального клімату характерною є м'яка зимова  погода – Миколаївська область  відповідає цьому правилу. Зими у регіоні відносно теплі, малосніжні. Вплив теплих повітряних мас із боку Чорного моря сприяє частим відлигам.

Демотиватори дня
Докладніше
10.09.2022 в 10:00
17208
0

Традиційна порція гумору та приколів у свіжих демотиваторах! Сьогодні у випуску: про найвагоміший аргумент у суперечці, про злочин та покарання, про вантажопідйомність сорок, про таємний контроль якості, про весну та багато іншого!

Смішні подібності та збіги (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 09:00
9287
0

Для людини, яка вміє спостерігати і помічати навіть дрібниці, життя завжди цікавіше та різноманітніше. Адже позитивні моменти, здатні викликати посмішку, можна побачити набагато частіше, ніж здається.

Божевільний тюнінг та рестайлінг (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 08:00
5040
0

Автомобільні ентузіасти люблять перетворювати свої транспортні засоби на унікальних учасників дорожнього руху. І, треба сказати, дивлячись на ці фотографії, у них це виходить.