Архів
Січня 2025
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Новини Звідусіль - Сторінка 1165
Прикольні та креативні фотографії, створені у техніці примусової перспективи
Докладніше
13.11.2022 в 07:30
14985
0

Уго Суїсас ( Hugo Suissas ) - фотограф з Португалії, який робить захоплюючі знімки, використовуючи метод примусової перспективи. Художник, який зараз працює в галузі реклами, займається креативною фотографією останні 10 років.

Незвичайні аварії та вражаючі ДТП
Докладніше
12.11.2022 в 23:30
1122
0

Іноді трапляються настільки незвичайні аварії, що навіть важко зрозуміти, як могло статися. Втім, видовищність аварій — це об'єкт інтересу очевидців і перехожих, адже у водіїв після ДТП починаються зовсім інші клопоти.

23 зимові фотографії, щоб охолонути (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 23:00
1531
0

Щоб легше переносилися ці дні, пропонуємо до вашої уваги колекцію зимових фотографій, при перегляді яких вам стане хоч трохи прохолодніше.

Дива та курйози на фотографіях
Докладніше
12.11.2022 в 22:30
6937
0

Світ не тільки дивовижний, але й подекуди дуже дивний і незрозумілий. Причому, незрозумілий не так з наукової точки зору, як з точки зору здорового глузду.

Прикольні фотографії, на які доведеться подивитись двічі (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 22:00
1910
0

Роблячи знімок, більшість з нас не думає про те, щоб вивчити кожен сантиметр фону. Зазвичай ми надто зосереджені на зовнішності чи об'єкті, який збираємося сфотографувати, щоб приділити увагу всьому знімку.

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
12.11.2022 в 21:30
2004
0

1. Колектив у нас дружний: якщо не працює один, не працюють і всі інші.

Фотографії, на яких можна "побачити" час (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 20:30
1573
0

Час мчить непомітно, і єдиний спосіб зрозуміти, що минуло вже достатню кількість часу, це подивитися на річ поряд із зовсім новою.

Прикольні демотиватори (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 20:00
3289
0

Нова порція прикольних демотиваторів для всіх читачів!

Декілька невдалих, але смішних і кумедних фотографій дикої природи
Докладніше
12.11.2022 в 19:30
22448
0

Ненадовго забудьте про все, що ви знали про фотографію! Фокус? Викиньте з голови! Композиція? Ніколи про це не чули! Світло? Про що ви! Таймінг? У топку його!

Дивні та прикольні речі, які можна знайти у "секонд-хенді"
Докладніше
12.11.2022 в 19:00
1849
0

Чергова порція фотографій, зроблених у благодійних магазинах та інших місцях, де продають речі б/в, що наочно доводить, що це в "секонд-хенді" можна знайти все, що завгодно!

22 фотографії, щоб принести задоволення вашому внутрішньому перфекціоністу
Докладніше
12.11.2022 в 18:31
2906
0

А тепер відкиньтесь на спинку крісла і дозвольте своїм очам отримати візуальне задоволення, глянувши на ці ідеальні з погляду симетрії, акуратності та впорядкованості фотографії!

Анекдоти суботнього дня
Докладніше
12.11.2022 в 18:00
2105
0

1. - Алло, таксі? Ви до столиці Казахстану возите?

Дивні та незвичайні автомобільні аварії, в які ще потрібно примудритися потрапити
Докладніше
12.11.2022 в 17:30
1319
0

Потрібно бути повним невдахою чи справжнім бездарем, щоб потрапити у такі дивні та незвичайні автомобільні аварії!

Демотиватори для гарного настрою (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 17:00
9606
0

Традиційний пост гумору та приколів для всіх читачів!

Симпатичні дівчата в уніформі та без неї (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 16:30
2809
0

Дівчата-військовослужбовці та медичні робітниці в робочий час і на дозвіллі виглядають по-різному, але однаково симпатично!

Модники та модниці навколо нас (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 16:00
1163
0

Світ моди дуже мінливий: не встигнеш звикнути до одного фасону, як модельєри та дизайнери вводять у моду зовсім інший.

Крутий стріт-арт зі всього світу (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 15:30
927
0

Пропонуємо вашій увазі колекцію фотографій з вражаючими творами вуличного мистецтва на різні теми, зроблені в різних куточках планети.

Ілюстрації "Так, але..." Антона Гудіма, що зображають суперечливі ситуації (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 15:00
1300
0

Антон Гудім  — художник, який помічає, наскільки суперечливим може бути наше повсякденне життя. Він створює саркастичні та цікаві ілюстрації під загальною назвою "Так, але...", в яких зображуються дві сторони однієї і тієї ж обставини.

Квіткові динозаври Раку Іноуе (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 14:30
669
0

Художник Раку Іноуе ( Raku Inoue ) створює чарівні портрети динозаврів, використовуючи листя та квіти.

Фотоілюзії для всіх (фото)
Докладніше
12.11.2022 в 14:00
9902
0

Цікава колекція фотоілюзій, що вийшла завдяки певному ракурсу, несподіваній перспективі або різновиду зорової ілюзії під назвою "парейдолія".

Архів
Січня 2025
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031