Архів
Новини Звідусіль - Сторінка 1151
У джинсах спекотно, у шортах холодно. Літо…: позитивні жарти про найтеплішу пору року (ФОТО)
Докладніше
02.08.2022 в 09:48
9798
0

Холодно, млинець! Востаннє такий липень у нас був минулого жовтня.

Спортивний кіт показав, як правильно качати прес (ВІДЕО)
Докладніше
02.08.2022 в 09:18
6944
0

Не лише людей хвилює їхній зовнішній вигляд. Почати качати прес вирішив і кіт.

Вакарчук виступив перед захисниками у Вінниці (ВІДЕО)
Докладніше
02.08.2022 в 08:46
1449
0

Пронизливі слова, які звучали від українського музиканта та соліста гурту Океан Ельзи, підтримали бійців на передовій.

Фу, яка гидота, ці ваші вісім ранку! Веселі жарти про ранні підйоми (ФОТО)
Докладніше
02.08.2022 в 07:38
3268
0

Ранок має бути добрим, тож прокинувшись, я перекинувся на інший бік і знову заснув.

Собака навчився стояти на ковзанах та грати у хокей (ВІДЕО)
Докладніше
02.08.2022 в 06:15
3274
0

Собака звикли до ковзанів за один день.

Зірки, що зуміли схуднути та перетворитись (ФОТО)
Докладніше
02.08.2022 в 05:42
4208
0

Деяким знаменитостям вдалося позбутися 45 зайвих кілограмів.

Кохання це ... коли він дарує тобі "Джавеліна"! Найкращі жарти про війну в Україні (ФОТО)
Докладніше
02.08.2022 в 04:44
6043
0

Мета другої фази операції – захоплення всієї Південної України. Метою першої операції було захоплення всієї України. Мета третьої фази бігтиме з Донбасу з мінімальними втратами. Четверта – відстояти москву.

П'ять продуктів для тих, кому потрібно терміново підняти настрій
Докладніше
02.08.2022 в 01:42
2023
0

Чи може їжа підняти нам настрій навіть полегшити симптоми депресії?

Перше судно із зерном залишило порт Одеси (ВІДЕО)
Докладніше
01.08.2022 в 23:48
1755
0

На борту суховантажного судна RAZONI 26 тисяч тонн української кукурудзи, яка прямує до Лівану.

Названо симптоми тахікардії, які не можна ігнорувати
Докладніше
01.08.2022 в 23:12
2237
0

Прискорене серцебиття - часте явище.

ВСУ влучним ударом збили російський дрон (ВІДЕО)
Докладніше
01.08.2022 в 22:12
1635
0

Тип знищеного ворожого БПЛА, ймовірно, Птеро – візуально він схожий на Орлан-10.

Увага! Мавзолею терміново потрібний свіжий Володя! — найкращі жарти про путін (ФОТО)
Докладніше
01.08.2022 в 21:46
2752
0

Читаємо змову на ніч: Повітряна тривога, перейди до Таганрога, з Таганрога до Пітера та бункерного піару.

Вулиці, як у Венеції: Луцьк накрив потужну зливу (ВІДЕО)
Докладніше
01.08.2022 в 21:15
2195
0

Підтоплено ділянки автодоріг у районі вулиць Карпенка-Карого, Відродження та 40-го кварталу, уточнили у ДСНС.