Архів
Новини Звідусіль за 9 Вересня 2022
П'ятнична порція демотиваторів (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 23:00
23114
0

Щоденна колекція найсвіжіших і найприкольніших демотиваторів для всіх читачів! Сьогодні у випуску: про підвищення продуктивності, про балкони для тих, хто слухає серенаду, про ключовий момент, про герань, яку поливали щодня, про криптовалюту нашого дитинства та багато іншого.

Випадковий камуфляж (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 22:00
1429
0

Смішні випадки, коли люди в різних ситуаціях виявляли, що їх одяг ідеально або майже ідеально вписується в навколишню обстановку або навколишній пейзаж.

LEGO випускає набір із 2048 деталей, присвячений серіалу "Друзі", і в ньому є дві квартири (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 21:00
1063
0

Випустивши свій набір з  кав'ярнею  Central Perk до 25-річчя "Друзів", компанія  LEGO  повернулася з новим продуктом, присвяченим популярному серіалу. У новому наборі представлені дві знамениті нью-йоркські квартири, де Джоуї, Чендлер, Моніка, Рейчел, Рос та Фібі проводили найбільше часу. Не кажучи про те, що квартири навіть можна поєднати знаменитим коридором, де сталося чимало смішних і кумедних моментів (наприклад, коли Рейчел і Чендлер їли з підлоги чізкейк, і до них приєднався Джоуї). Набір LEGO FRIENDS Apartments Set включає 2048 деталей, укомплектований міні-фігурками всієї дружної команди і навіть гостя друзів, Дженіс.Крім того, є безліч додаткових аксесуарів, завдяки яким фанати "Друзі" можуть відтворити кілька знакових сцен із 10-річного серіалу. Пам'ятаєте, як Джоуї та Моніка одягали на голови індичку у День подяки? Чи той час, коли Росс носив ці безглузді шкіряні штани? Все це є у наборі. З 19 травня 2021 року набір "Квартира друзів" буде доступний лише для VIP-членів LEGO, проте з 1 червня 2021 року він буде доступний всім у магазинах LEGO. 

Художник показує альтер его популярних персонажів
Докладніше
09.09.2022 в 20:00
925
0

Поп-культура постійно розвивається. Існує чимало різних фільмів, музичних жанрів, пісень та персонажів, які формують поп-культуру, і вони змінюються досить часто. Однак деякі персонажі, такі як герої Діснея, покемони та багато інших, залишаються з нами надовго. Художник Алекс Соліс ( Alex Solis ) вирішив сам трохи змінити популярних персонажів, створивши серію ілюстрацій під назвою "Непопулярна культура" (Unpopular Culture), яка явно припаде до душі любителям несподіваних поворотів, каламбурів та чорного гумору.

Добірка курйозних фотографій
Докладніше
09.09.2022 в 18:00
7821
0

Чергова порція фейлових ситуацій та несподіваних казусів, що трапляються у повсякденному житті.

Дивні та безглузді обкладинки старих платівок із полькою (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 17:00
1764
0

Жанр танцювальної музики "полька" навряд чи назвеш дивним, проте деяким музикантам вдалося підвести його до абсурдності за допомогою цих обкладинок. 

Миття високого тиску перетворює все, що трапляється на її шляху (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 16:00
8728
0

Людина, в руках якої має миття високого тиску, здатна змінити світ! Можливо, не так глобально, як могли подумати деякі, але зробити чистіші навколишні речі та місця — запросто!

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
09.09.2022 в 15:00
11922
0

1. Товстий шар сала на вашій неймовірній фігурі надійно захищає вас від голоду, холоду та розпусти. 2. – Британські вчені стверджують: "До 2050 року нас буде 10 мільярдів". – А навіщо нам 10 мільярдів британських учених!? 3. - Тату, а мільйон, це багато чи мало? - Синку, а ти хочеш його заробити чи витратити... 4. - Ну, розповідай, що ти зробив за день? - Сам ти задень! 5. 6. - Дівчино, коли ви посміхаєтеся, у мене виникає величезне бажання запрошити вас до себе ... - Який ви пустун! - Що ви, я зубний лікар. 7. Відкриваю холодильник, заглядаю, а там холодець тремтить. - Не трусись, - кажу, - я за кетчупом. 8. - Фіма, я чув, у вас із Цілей були тертя? - Були, але у хорошому сенсі. 9. - Привіт, познайомимося? - А тебе не бентежить, що у мене у профілі фото з моїм хлопцем? – Ні. - Ну, тоді привіт. 10. 

33-річна німкеня покрила своє тіло татуюваннями улюблених персонажів свого сина (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 13:00
3475
0

Джуліан Ферстер (Juliane Förster) — німецька тату-художниця і горда мама (як вона сама себе описує на своїй сторінці в  Instagram ), яка витратила понад 57 тисяч євро на татуювання персонажів коміксів Marvel та DC, улюбленців її сина. Коли її синові Костянтину було 3 роки, вона намагалася викликати усмішку на його обличчі, зробивши татуювання із зображенням Людини-павука, Залізної людини та Капітана Америки. З того часу вона стала покривати все своє тіло татуюваннями, залишивши недоторканими тільки обличчя та праву сідницю. І хоча зараз її синові вже 15 років, Джуліана досі любить свої татуювання.

Кожен у фотоальбомі має фотографію, яку хочеться сховати подалі
Докладніше
09.09.2022 в 12:00
22948
0

Тільки в другій половині свого життя ми починаємо розуміти, що ми прекрасні на всіх фотографіях, які колись робили. Однак доти знімки з далекої юності або підліткового минулого здаються нам смішними та безглуздими.

Декілька ефективних прикладів того, як можна звернути на себе увагу оточуючих (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 11:00
5164
0

Чергова колекція фотографій тих, хто ще тільки на шляху пошуку своєї стрижки та свого майстра. А поки що вони викликають щирі посмішки оточуючих і піднімають настрій, що, погодьтеся, теж непогано!

Весела німкеня продовжує викривати "ідеальні" фотографії з Instagram (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 10:00
47966
0

Жеральдін Вест ( Geraldine West ) — весела дівчина-блогер, яка намагається показати всю таємничу соціальних мереж, де повно фотографій, покращених за допомогою фільтрів та фотошопів. Намагаючись показати, що "ідеальні фото" в Instagram - це лише пилюка в очі, яку пускають популярні блогери, вона періодично публікує фотографії з серії "Інстаграм vs. реальність".

Короткі анекдоти
Докладніше
09.09.2022 в 07:00
4043
0

1. Серйозно почав готуватися до пляжного сезону. Щодня з ранку потроху розтягую плавки, щоб улітку я в них вліз. 2. - Семо, я була такою дурницею в молодості... - Не хвилюйся... Ти і зараз молодо виглядаєш! 3. - Пам'ятаєте, раніше чоловіки заради жінок робили різні безумства: лазили у вікна, стрілялися... - Так, не ті баби нині пішли, не ті! 4. 

Прикольні фотографії, на які доведеться подивитись двічі (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 05:00
48604
0

Не поспішайте скролити вниз, адже вас на цих фотографіях чатує чимало ілюзорних пасток! 1. Подушки з борошном, звалені в купу?Насправді це шоколадні бене (пончики квадратної форми). 2. Піца із бананами?А ось і ні. Просто тісто не піднялося і сир не розплавився. 3. Чия колекція касет?

Незвичайні будинки з усього світу (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 04:00
10983
0

Архітектори не вміють нудьгувати! Якщо їм хочеться створити щось незвичайне, вони з радістю втілять у життя будь-яку свою забаганку!

Дайте "Оскар" цим хлопцям! (Фото)
Докладніше
09.09.2022 в 03:00
3004
0

Кот-артист – драма в сім'ї!

15 прикладів "кіношної логіки", яка ніколи не працює у реальному житті
Докладніше
09.09.2022 в 02:00
4260
0

Фільми та серіали зі своїми закрученими сюжетами, барвистими персонажами та захоплюючими історіями створюють ідеальні умови для того, щоб відволіктися від реальності. Однак багато речей, які є в кіно, надто далеко відриваються від реальності. Інтернет-користувачі діляться нереалістичними деталями фільмів та "кіношною логікою", яка ніколи не працює в реальному житті.1. Жінки можуть перебувати в джунглях тижнями, і у них ніде не росте волосся. У чоловіків одразу починає відростати борода.2. Кожен має один паперовий пакет для продуктів. І з нього стирчить стебло селери та буханець французького хліба.

Тим часом в Азії (фото)
Докладніше
09.09.2022 в 01:00
2127
0

Загадкова, незрозуміла, дивовижна Азія та її мешканці очима людей, які не зовсім розуміють, що потрапило до об'єктиву їх фотокамер.