Архів
Новини Звідусіль за 25 Вересня 2022
Проклята війна настільки нас поглинула, що всі зовсім забули про кабачків…: ці жарти на злобу дня точно вас усміхнуть (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 23:35
6199
0

Китаю, навіщо тобі цей маленький Тайвань? Забирай собі краще росію по самий Урал.

Жіноча логіка - стрес для чоловічої психіки: смішні жарти про дам (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 20:54
24971
0

Жінка використовує свій мозок лише на 3%. При цьому їй вдається вантажити мозок чоловікові на всі 100%.

За лівим плечем забобонної людини краще не стояти: свіжі жарти на день
Докладніше
25.09.2022 в 19:34
2330
0

Якщо з бабок, яким у громадському транспорті не дісталося сидячого місця, сформувати військовий підрозділ, то це буде найжорстокіший і найлютіший батальйон.

Зірку серіалу Рівердейл засудили до довічного ув'язнення
Докладніше
25.09.2022 в 14:03
1431
0

Відповідно до умов вироку, актор не матиме права на умовно-дострокове звільнення протягом перших 14 років ув'язнення.

Собака не втратив можливості скупатися в бруді: кумедне відео
Докладніше
25.09.2022 в 12:07
5914
0

Хазяїн зіштовхнувся зі смішною ситуацією з несмішними наслідками.

Не відкладайте нічого на завтра - кладіть на все вже сьогодні: жарти на день
Докладніше
25.09.2022 в 11:37
7188
0

Поки він спав, я встала і приготувала йому сніданок... з'їла його і заснула знову... Він так і не дізнався, яка я дбайлива.

У Британії продали плитку шоколаду 122-річної давнини (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 10:54
2440
0

Коробку прикрашає зображення королеви Вікторії, її відзнаки та слова Південна Африка, 1900.

Посміхаєшся: найкращі анекдоти на ранок, які піднімуть настрій
Докладніше
25.09.2022 в 10:05
4942
0

– Покоління джентльменів вимерло. Дівчата, коли вам останній раз чоловік відчиняв двері до машини, щоб ви сіли?

Королівська охорона показала закулісне похорон Єлизавети ІІ (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 09:37
6944
0

Для церемонії прощання було споруджено тренувальний майданчик. Там репетирували та відпочивали біфітери.

Мати актора Паші Лі розповіла правду про його смерть (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 08:57
1406
0

Цивільний автомобіль із волонтерами, в якому знаходився актор, потрапив під обстріл російських солдатів.

Я не проти іронії, але фраза "Доброго ранку" - це перебір: жарти, які не залишать у поганому настрої
Докладніше
25.09.2022 в 07:39
8643
0

Чоловік приходить додому, і дружина йому відразу ліпить у табло. Чоловік:

Син Ілона Маска змінив стать і вперше з'явився на публіці (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 06:51
39296
0

Вів'єн взяла дівоче прізвище своєї матері Джастін. Вищий суд округу Лос-Анджелес дозволив їй змінити ім'я та змінити стать.

Соціологи з'ясували, що 98% людей, які говорять "Доброго ранку!", брешуть: ранкові анекдоти (ФОТО)
Докладніше
25.09.2022 в 05:29
4170
0

- Мамо, що робити? Чоловік мені дитину віддає тільки на годування, сам купає, гуляє, вночі хитає, синові ще місяця нема! Дитину майже не бачу, що робити з чоловіком?

Ані Лорак вперше озвучила свою позицію щодо війни в Україні
Докладніше
25.09.2022 в 04:44
1688
0

Артистка, яка родом із Чернівецької області заявила, що її громадянська позиція залишається незмінною.

Після смерті Єлизавети ІІ дизайнери створили траурну колекцію одягу (фото)
Докладніше
25.09.2022 в 03:25
1101
0

Вона складається з суконь, зшитих із щільної та тонкої тканини, аксесуарів у вигляді мереживних вуалей та діадем із бісеру.

Хто твої батьки? - Творці досконалості: гуморні жарти на вечір
Докладніше
25.09.2022 в 02:28
1714
0

Оголошення в під'їзді: "Шановна сусідка з шостого поверху! Перестаньте, будь ласка, так кричати ночами. Я була з вашим чоловіком - нічого особливого".

Лежати на дивані – це теж йти своїм шляхом! Прикольні анекдоти на вечір
Докладніше
25.09.2022 в 01:38
1797
0

- Ви готові одружитися з Златочкою без жодного посагу?