Архів
Новини Звідусіль за 10 Вересня 2022
27 дизайнерських прорахунків, про які просто неможливо мовчати (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 23:00
17889
0

Всім людям властиво помилятися, але коли це роблять дизайнери чи архітектори, на плоди їхньої "праці" без сміху дивитися неможливо. Ось саме про це ми й хотіли вам розповісти.

Декілька делікатних звичок людей епохи Середньовіччя, про які не прийнято говорити вголос
Докладніше
10.09.2022 в 21:00
258960
0

Коли ми думаємо про Середньовіччя, перед очима у багатьох мимоволі постають неприємні картини: антисанітарія, хвороби та війни. Але є цікавіші та незвичайні речі та явища з тих часів, наприклад те, як люди справлялися з побутом, гігієною та іншими звичайними нині речами.

Декілька дивних прийомів для комфортного сну, які реально працюють
Докладніше
10.09.2022 в 20:00
3053
0

Згідно зі  статистикою , лише чверть світового населення насолоджується повноцінним 8-годинним сном, а прояви різних  порушень сну  частішають рік у рік. Поступово ми стаємо все більш напруженими та менш здоровими. Схоже, настав час нарешті подумати про себе.

Декілька звичок, які швидко позбавлять вас від популярних жіночих проблем
Докладніше
10.09.2022 в 19:00
1649
0

Нам усім хочеться виглядати молодо, бути здоровими і не витрачати багато часу і грошей на відповідні процедури. Загалом, бажано, щоб вони ще й самі робилися. Якщо ви про це теж мрієте, то зараз саме час втілити мрії в життя.

Неочевидних ознак зради, на які не варто заплющувати очі
Докладніше
10.09.2022 в 18:00
5109
0

Хоч як це сумно, але деякі люди просто не вміють зберігати вірність. Незважаючи на це, кожен хоче знайти людину, яка б змогла заповнити собою все її життя і, безумовно, не зраджувала. Але все ж таки факт залишається фактом. І якщо є підозри, то краще дізнатися всю правду якомога раніше.

Влучні ілюстрації про те, що б говорили в рекламі, якби вона була на 100% правдивою (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 17:00
2696
0

Уявіть собі, що всі довкола говорили б лише правду. І навіть у рекламі. Адже в ній нам пропонують стати ідеальними, купити найкраще з можливого і неймовірно багато зекономити. Насправді ж обіцянки не завжди на 100% правдиві.

12 королівських осіб, які знайшли свого стиліста та буквально розцвіли
Докладніше
10.09.2022 в 16:00
14538
0

Монарші особи, чи то принцеса, чи герцогиня, незмінно асоціюються з елегантним стилем, сучасним, але стриманим. Взяти хоча б Кейт Міддлтон, образами яких милується весь світ. За кожною деталлю зовнішності королівських осіб стоїть талановитий стиліст, а то й не один, а ціла команда. І нам стало цікаво поглянути на те, як одягалися члени королівських сімей до знайомства із цими чарівниками світу моди.

Краса синхронного плавання, знята з повітря (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 15:00
5957
0

Спостерігати з повітря за виступами синхроністок це справжнє задоволення для перфекціоніста! Бред Уоллс ( Brad Walls ) займається аерофотозйомкою і останні 5 місяців працював над проектом, в якому використовував дрон для зйомки синхронного плавання зверху. Він створив серію фотографій за участю команди синхронного плавання з Сіднея і, дивлячись на ці знімки, мимоволі замислюєшся над тим, як мало бачимо подібних фотографій, що фіксують гармонійні форми та візерунки, які створюють спортсменки.

Ах це весілля, весілля…
Докладніше
10.09.2022 в 14:00
4046
0

День весілля — один із особливих днів у житті кожної людини, тому зрозуміло, чому вона хоче, щоб все було ідеально. Однак не у всіх однакове розуміння слова "ідеальний"...

Решітки для дерев як твори декоративного мистецтва (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 13:00
1519
0

Коли благоустроєм вулиць займаються справжні професіонали, для яких важлива не лише функціональність, а й естетичний вигляд, то міста стають набагато красивішими!

Добірка курйозних фотографій з усіх кінців земної кулі
Докладніше
10.09.2022 в 12:00
15661
0

Свіжа колекція фотографій про тих, у кого руки ростуть з іншого місця, ніж мали, а здатність думати, здається, взагалі не передбачена "заводськими налаштуваннями".

Суботні анекдоти
Докладніше
10.09.2022 в 11:00
2441
0

1. Мені часто в дитинстві говорили, що я дуже добра та мила дівчинка... Загалом, наврочили! 2. За дружину треба обирати таку дівчину, яка любить поїсти. Вона завжди приготує собі поїсти, та й тобі щось залишиться. 3. - Тату, а ти коли робив мамі пропозицію, вона тобі казала "я подумаю"? - Спочатку так. - А потім? - А потім, після затримки, так жартував уже я... 4. - Ідіть, ви ображаєте мої почуття! - Які відчуття?! - Зір, слух, нюх! 5. Для освіти потрібні гроші. Освіта необхідна роботи. Робота потрібна для грошей. Мені цікаво, хто вигадав цю геніальну систему? 6. 

Погода в Миколаївській області
Докладніше
10.09.2022 в 10:20
1067
0

Розташована в північному Причорномор'ї Миколаївська область є регіоном з помірним континентальним кліматом. Літо тут здебільшого спекотне, вітряне, з частими суховіями. Для помірно-континентального клімату характерною є м'яка зимова  погода – Миколаївська область  відповідає цьому правилу. Зими у регіоні відносно теплі, малосніжні. Вплив теплих повітряних мас із боку Чорного моря сприяє частим відлигам.

Демотиватори дня
Докладніше
10.09.2022 в 10:00
17165
0

Традиційна порція гумору та приколів у свіжих демотиваторах! Сьогодні у випуску: про найвагоміший аргумент у суперечці, про злочин та покарання, про вантажопідйомність сорок, про таємний контроль якості, про весну та багато іншого!

Смішні подібності та збіги (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 09:00
9253
0

Для людини, яка вміє спостерігати і помічати навіть дрібниці, життя завжди цікавіше та різноманітніше. Адже позитивні моменти, здатні викликати посмішку, можна побачити набагато частіше, ніж здається.

Божевільний тюнінг та рестайлінг (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 08:00
5025
0

Автомобільні ентузіасти люблять перетворювати свої транспортні засоби на унікальних учасників дорожнього руху. І, треба сказати, дивлячись на ці фотографії, у них це виходить.

Смішні тварини, які викличуть посмішку та піднімуть настрій (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 07:00
16701
0

Відмінна фотоколекція мімішок та чарівників, що відображені у найкумедніших ситуаціях, які викличуть вашу посмішку та піднімуть настрій!

Топ-10 дивних та оспорюваних заповітів знаменитостей (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 06:00
1794
0

У смерті мало приємного. І ще гірше, коли вона викликає юридичні суперечки. У якийсь момент кожна людина має померти. Однак перед вічним сном найкраще приготувати юридично оформлений заповіт, щоб останні бажання померлого були виконані, а близькі та родичі уникли хаосу після його смерті. 10. Дженіс Джоплінфото: toptenz.net Для деяких людей вечірки ніколи не закінчуються навіть після їхньої смерті. У своєму заповіті співачка та автор пісень Дженіс Джоплін виділила 2500 доларів на останню галасливу вечірку, яку потрібно було провести у пабі Lion's Share у Північній Каліфорнії. Святкування стало гідними проводами, влаштованими на честь блюзової співачки, яка померла в 1970 році. Будучи родом із Порт-Артура, штат Техас, Джоплін увірвалася на музичну сцену наприкінці 1960-х років. Вона вразила публіку живими виступами на музичних фестивалях у Монтерреї та у Вудстоку, перш ніж потрапити до "Клубу  27 ".Після смерті більшість майна Джоплін була заповідана її батькам, братам і сестрам. Однак у заповіті також було зазначено, що деякі друзі, особливо колишні сусідки по кімнаті, повинні отримати її особисті речі та домашнє приладдя. 9. Говард Хьюзфото: toptenz.net Магнат. Плейбою. Авіатор. Говард Х'юз носив кілька головних уборів протягом усього свого захоплюючого — і часто химерного — життя. Коли 1976 року він помер, не залишивши заповіту (юридично дійсного заповіту), було пред'явлено безліч прав на спадок від тих, хто сподівався нажитися на його стані у розмірі 2,5 мільярда доларів. Одна з найбільш креативних спроб була пов'язана з власником бензозаправної станції на ім'я Мелвін Даммар (Melvin Dummar), який стверджував, що Х'юз вручив йому написаний від руки заповіт після того, як той підібрав ексцентричного мільярдера на безлюдному шосе в штаті Невада. Документ, у якому Даммару нібито виділялося 156 мільйонів доларів, було визнано підробкою. Пізніше ця історія лягла в основу фільму "Мелвін та Говард" 1980 року.Пізніше стан Х'юза був поділений між кількома його родичами. У 1984 році спадкоємці погодилися виплатити частину спадщини актрисі Террі Мур, яка стверджувала, що вони з Х'юзом таємно одружилися на яхті в міжнародних водах біля берегів Мексики в 1949 році і ніколи після цього не розлучалися. Її книга "Красуня і мільярдер" (The Beauty and the Billionaire) стала бестселером. 8. Прінс

Декілька фотографій автомобілів для справжніх поціновувачів
Докладніше
10.09.2022 в 05:00
1117
0

Чергова колекція фотографій з автомобілями різних марок і моделей для всіх автомобільних ентузіастів!

Татуювання Хакана Адіка, які поєднують у собі знамениті картини та персонажів поп-культури (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 04:00
5284
0

Хакан Адік ( Hakan Adik ) - турецький тату-майстер зі Стамбула, який розробив свій власний стиль, що поєднує в собі мотиви відомих картин та популярних персонажів. Його мінімалістичні та деталізовані татуювання надихнуті картинами, фільмами, колажами та ілюстраціями, які він нерідко змішує між собою, створюючи оригінальні комбінації.

Знаменитості та їхні діти приблизно в однаковому віці (фото)
Докладніше
10.09.2022 в 03:00
1665
0

Іноді достатньо одного погляду, щоб одразу зрозуміти, що дві людини, на яких дивишся, — це батько і дитина, бо їхня схожість є очевидною. І якщо вони зараз такі схожі, чи зможемо ми відрізнити дітей знаменитостей від своїх батьків, побачивши їх приблизно в тому ж віці? Деякі знаменитості мають дітей, які виглядають майже так само, як вони, коли були молодшими, і дуже цікаво подивитися, які риси їх зовнішності набули і їхні діти.1. Лілі-Роуз Мелоді Депп та Ванесса Параді2. Лурдес Леон та Мадонна

Смішні анекдоти наприкінці тижня
Докладніше
10.09.2022 в 01:00
2164
0

1. Думаю, чи не скоротити своє резюме до: "добрий працівник за ці гроші". 2. Я вже другий тиждень ходжу до тренажерки... Два підходи до холодильника з 18 до 22 і один – рівно опівночі. 3. - Бачив сьогодні вранці оленя дорогою на роботу! - Звідки ти знаєш, що він йшов на роботу?.. 4. 5. - Тату, там наш класний керівник тебе до школи викликає. - І навіщо? - Та я й сам не знаю. Місяць її не бачив! 6. Чоловік повертається додому вранці, відкриває двері та отримує качалкою між очей. Коли він приходить до тями, жінка, що плаче, каже: - Васю, вибач! Я зовсім забула, що ти працював у нічну зміну... 7.