Півстоліття творчого польоту: Дитяча художня школа відзначила ювілей яскравою виставкою (фоторепортаж)
![Півстоліття творчого польоту: Дитяча художня школа відзначила ювілей яскравою виставкою (фоторепортаж) Півстоліття творчого польоту: Дитяча художня школа відзначила ювілей яскравою виставкою (фоторепортаж)](http://img.novosti-n.org/upload/news/837091.jpg)
Півстоліття творчого польоту: Дитяча художня школа відзначила ювілей яскравою виставкою (фоторепортаж)
У п'ятницю, 10 травня, у муніципальному виставковому залі Миколаївського міського палацу культури та мистецтв відбулася святкова виставка «Художці – 50!», яка була присвячена півстолітньому ювілею Дитячої мистецької школи міста Миколаєва.
Про це повідомляє кореспондент « Новостей-N » з місця події.
В експозиції було представлено понад 300 робіт, виконаних учнями за останні 10 років у різних стилях – графіка, пастель, акварель, роботи з пластиліну, гобелени, кераміка, авторські ляльки, батик, колажі, аплікації, витинанки, портрети, фігуративні роботи, натюр . Особливо можна відзначити витинанку, яка знаходиться в центрі зали – роботу викладача Олени Маркітан, що зображує будівлю художньої школи. Також було представлено фрагменти арт-об'єктів закладу, рекламні плакати виставок, фотографії учнів та викладачів, історичні фотографії.
Директор школи Євгена Кручиніна на відкритті виставки сказала:
- У нас сьогодні свято. 50 років творчості, 50 років натхнення, 50 років краси. Я люблю нашу школу. Дуже хочу, щоб ви її любили так, як я. Дуже рада, що сьогодні у нас так багато відвідувачів (на відкритті було близько 100 осіб, - прим.ред.). Вітаю! Дуже люблю вас, місто мистецтва!
Також в урочистій атмосфері грамотами, приуроченими до ювілею, були нагороджені найкращі учні та викладачі школи, чий творчий потенціал та талант, безперечно, є важливою частиною культурного життя нашого міста.
Виставка викликала захоплені відгуки у присутніх, які відзначили неординарний талант учнів, їхнє вміння бачити красу та розвивати оригінальні творчі підходи.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)