Миколаївська збірна здобула 15 медалей на Кубку Молдови з джиу-джитсу

Сьогодні о 13:48

12 жовтня у місті Кагул відбувся Кубок Молдови з джиу-джитсу. Cеред понад 400 спортсменів у змаганні взяла участь і Миколаївська збірна. У складі команди — 11 миколаївських бійців, троє з яких приїхали з села Калинівка, та змогли вразити всіх своєю майстерністю.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міської ради.

«Наші спортсмени показали неймовірний результат, здобувши 15 медалей в декількох категоріях. Переможці окрім медалей отримали ще й грошові призи від організаторів. Після основного турніру розпочалися поєдинки в абсолютних категоріях серед дітей, де миколаївські спортсмени знову показали гарні результати», – йдеться у повідомленні.

Загалом спортсмени здобули сім золотих, чотири срібні та чотири бронзові нагороди:

• “Золото”: Роман Сандул, Дмитро Талагаєв (81 кг та абсолютна категорія), Макар Продіус, Роман Моторний, Іван Сандул, Олександр Брузгін
  • “Срібло”: Владислав Говяденко (81 кг та абсолютна категорія), Артем Білозор, Роман Сандул (абсолютна категорія)
  • “Бронза”: Олександр Лі, Денис Соколов, Іван Сандул (абсолютна категорія), Роман Моторний (абсолютна категорія)

Наразі наші спортсмени готуються до Чемпіонату світу з джиу-джитсу, який відбудеться в Абу-Дабі. Наприкінці місяця команда вирушить на підготовчі збори до Трускавця, аби якнайкраще підготуватися до змагань та підняти український прапор на світовій арені.

«Вітаємо спортсменів та їх наставника Євгена Сандула з досягненнями та бажаємо подальших перемог!», – йдеться у повідомленні.