Алея слави: де ховатимуть загиблих захисників із Миколаєва
![Алея слави: де ховатимуть загиблих захисників із Миколаєва Алея слави: де ховатимуть загиблих захисників із Миколаєва](http://img.novosti-n.org/upload/news/831225.jpg)
Алея слави: де ховатимуть загиблих захисників із Миколаєва
Під час засідання виконкому Миколаївської міськради 10 квітня було затверджено положення про сектор почесних військових поховань «Алея Слави» та опис однотипної споруди на могилах полеглих захисників.
Про це повідомляє Миколаївська міська рада.
Проєктом рішення передбачається визначити місцезнаходження «Алеї Слави» для поховання загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на цвинтарі, розташованому в межах Балівненської сільської ради, у секторі почесних військових поховань. Також затверджується положення про сектор почесних військових поховань та докладний опис однотипної нагробної споруди.
«Зокрема, похованню та перепохованню на «Алеї Слави» підлягають військовослужбовці Збройних Сил України, які загинули під час участі в бойових діях російсько-української війни та які були зареєстровані або постійно проживали в межах Миколаївської міської територіальної громади, або у Миколаєві проживають чи зареєстровані їх сім'ї», – сказано у повідомленні.
Рішення про поховання на «Алеї Слави» здійснюється на підставі клопотання ТЦК або командира військової частини, в якій ніс службу військовослужбовець, за погодженням з міським головою або його заступником у кожному конкретному випадку.
Встановлено, що впорядкування в секторі почесних військових поховань забезпечує КП «Миколаївська ритуальна служба» за рахунок коштів міського бюджету.
На кожній могилі в межах «Алеї Слави» встановлюється нагробна споруда встановленого зразка та флагшток з Державним Прапором України – також за рахунок бюджету Миколаєва.
«Миколаївська ритуальна служба» має проводити прибирання могил, але лише з дозволу родичів загиблого.
Під час голосування члени виконкому одноголосно підтримали рішення.
![Проходить суд над підозрюваним у вбивстві Фаріон: трансляція](https://img.youtube.com/vi/Caj38f9U05Y/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Донецьку люди перекрили дорогу: вимагають дати воду](https://img.youtube.com/vi/VeGu3bZoOjg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Як спека та відключення світла завдають шкоди продуктам на ринках Миколаєва (відео)](https://img.youtube.com/vi/unJkoUnjMaA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![У Миколаєві чоловік безпричинно бив жінок на вулицях (відео)](https://img.youtube.com/vi/Jbq3whZSOrA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Масштабна пожежа у Миколаєві: вранці на місці все ще працюють рятувальники](https://img.youtube.com/vi/CPPpuuHAPBA/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Під Миколаєвом масштабна пожежа: величезний стовп диму піднімається на 100 метрів у повітря (відео)](https://img.youtube.com/vi/zxSNP4m2JPw/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Nikodaycamp - літній табір для вашої дитини](https://img.youtube.com/vi/tfYCWBnlwIg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Миколаївські морпіхи показали, як під Харковом працюють їхні «Сови» (відео)](https://img.youtube.com/vi/mrStur6_tlk/mqdefault.jpg?t=c7ed094)
![Смертельна ДТП у Миколаївській області: 6-річного Ігната збили за 10 метрів від будинку](https://img.youtube.com/vi/OVtKMzvQuMg/mqdefault.jpg?t=c7ed094)