Губернатор Мериков позвал жителей области на выборы

24.10.2014 в 10:16

Председатель николаевского облгосадминистрации Вадим Мериков обратился к николаевцам и жителям области. Он призвал их прийти на выборы 26 октября и поддержать те демократические силы, кандидаты от которых будут достойно представлять интересы украинцев в обновленном парламенте.

Шановні миколаївці та жителі області!


26 жовтня – дуже відповідальний день для всіх нас – позачергові вибори народних депутатів до Верховної Ради України. Ці вибори мають історичне значення для майбутнього нашої держави. Український народ пройшов тяжкий та героїчний шлях. Нас об’єднала Революція Гідності де ми виборювали право жити за честю та правдою в європейській державі.

Україна має рухатися вперед, керуючись принципами демократії та права. Від кожного голосу, від активної громадянської позиції українців залежить європейське майбутнє нашого народу.

Ці вибори повинні стати взірцем прозорості й панування Закону! Гарант Конституції, Президент України Петро Порошенко нещодавно підписав закон, який посилює відповідальність за порушення виборчих прав громадян. Я закликаю усіх не переходити межу закону. Волевиявлення народу має бути чесним, прозорим та без жодних фальсифікацій.

Я звертаюсь до миколаївців та жителів області! Прийдіть на вибори 26 жовтня та підтримайте ті демократичні сили, кандидати від яких гідно представлятимуть та захищатимуть інтереси українців в оновленому парламенті.


З повагою

голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков

Комментарии (3)
Waterman
24.10.2014 в 10:30 | XX

Наверное, то же чувствовал и гауляйтер Николаева в 42м году. Как надо любить власть, чтобы жить при ежедневных плевках в спину и ненависти горожан.

elenka
24.10.2014 в 10:45 | UA

зачем? уже ведь решили сами, кто проходит в зраду.... кого-то там "опрашивали"

кролик недобитый
24.10.2014 в 15:04 | UA

<удалено модератором>

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив