«Единый центр» ответил на обвинения Кинаха

29.08.2008 в 13:11

Оказывается, наш сайт читают не только в Николаеве и не только те, кто так или иначе связан с Николаевом. «Новости N», например, внимательно читают в центральном, киевском офисе партии «Единый центр».

Позавчера вечером на нашем сайте мы разместили материал под заголовком «Кинах утверждает, что «Единый Центр» пополняет ряды партии через угрозы увольнения с работы». А сегодня утром на сайте "Единого Центра" появилась реакция на нашу публикацию - ответ заместителя председателя партии Людмилы Денисюк нам и Кинаху (на нашу почту пришло от «ЕЦ» персональное письмо).

Печатаем этот текст в оригинале.

Людмила Денисюк: Не можна паплюжити одних і піднімати за рахунок цього когось іншого

«Я вважаю Анатолія Кінаха дуже професійною та досвідченою людиною. Однак мушу нагадати Анатолію Кириловичу, що будь-які звинувачення повинні підкріплюватися фактами», - так прокоментувала заступник голови Єдиного Центру Людмила Денисюк звинувачення народного депутата Анатолія Кінаха у використанні її політичною силою адміністративного ресурсу при розбудові власних структур.

Як запевняє Людмила Денисюк, коли вона вступала до Єдиного Центру, то бачила, що визначальними критеріями для єдино центристів, перш за все, є професійні та моральні якості, а також тверда громадянська позиція. А це виключає використання адмінресурсу.


«Мені здається, навпаки, Партія промисловців і підприємців колись очолювана Анатолієм Кінахом дуже серйозно спиралася на адмінресурс», - запевняє Денисюк.

На її переконання, «сьогодні бізнес і підприємництво обдурити неможливо. Його ніколи не заманиш ні посадами, ні популістською ідеологією. Бізнес зажди є дуже системний, прагматичний і конкретний. Бізнес - це флюгер будь-якого настрою і політичної ситуації в країні. А тому, якщо дуже багато бізнесменів і промисловців прийшли до лав Єдиного Центру, а це найбільш порядні, найбільш досвідчені, найбільш перспективні люди, люди, які вболівають за Україну, і вони вірять в цю силу, то це означає, що в неї однозначно є велике майбутнє».

«Я не хочу сказати, що Анатолій Кирилович не вболіває за розвиток України. Але не можна паплюжити одних і піднімати за рахунок цього когось іншого. У свій час, коли він переходив до Партії регіонів, він сказав: «бізнес там, де влада». А я вважаю, бізнес там, де, перш за все він бачить розвиток майбутнього. І цей розвиток повинен мати економічне направлення, адже ми всі хочемо бути багатими і здоровими, а не бідними і хворими», - заявила Людмила Денисюк.

Прес-служба Єдиного Центру

Комментарии (3)
николаевец
29.08.2008 в 15:31 |

Что удивительного: политика настолько грязная, что Кинах в очередной раз в дерьме.

я не ЕЦ и не Киздец
29.08.2008 в 16:35 |

Мне глубоко безразличен ЕЦ или кто
другой, все врут безпардонно! Но спра-
ведливости ради - Кинахер гандон и причём штопаный, а потому Луста -да
а Кинахер в помойную яму вместе с его
пидарастической моралью, так закиз-
делся, что смотреть на его рожу уже
нет мочи! И совет Людмиле Денисюк-
не жалейте его и не говорите что он
опытный и умный - он просто Толя
Кинюхер и точка .

КУКС
29.08.2008 в 17:35 |

А у Лусты язык к жопе прилип? Или николаевский ППЕЦ не может ответить на заявление оппоненотов? А Саня Бондарь где? После автоубийства боится выйти к публике? Уважаемая Денисюк, с опорой на таких как лусты, бондари и пр. вам всегда прийдется отвечать на николаевские проблемы из Киева.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив