От представителей развлекательного бизнеса Николаева ждут предложений о предотвращении распространения наркотиков в их заведениях

31.03.2010 в 10:40

По результатам совещания, проводившегося 30 марта, представительство Госкомпредпринимательства в Николаевской области предоставляет для обсуждения проект распоряжения городского головы "О принятии мер по предотвращению употребления и распространения наркотических средств в развлекательных заведениях города", который предусматривает меры, которые были предложены участниками совещания.


Предложения и замечания просим предоставлять в представительства Госкомпредпринимательства в Николаевской области по эл. адресу vetrov@nikgor.mk.ua или факсу: 47-24-15.


После обсуждения и внесения предложений проект распоряжения будет предложен для утверждения городскому голове.


Текст проекта на языке оригинала.Проект


МИКОЛАЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Від ____________ №_______Про вжиття заходів щодо запобігання

вживанню та розповсюдженню

наркотичних засобів у розважальних

закладах міста


З метою запобігання вживанню та розповсюдженню наркотичних засобів у розважальних закладах міста та реалізації Закону України „Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними”:


1. Заступнику міського голови ___________________ звернутися до УБОЗ УМВС України у Миколаївській області щодо організації проведення інструктажів адміністрацій нічних клубів по забезпеченню недопущення перебування у приміщеннях закладів осіб у стані наркотичного сп’яніння.

2. Рекомендувати керівникам розважальних закладів міста:

2.1. Забезпечити можливість проведення інструктажів по забезпеченню недопущення перебування у приміщеннях закладів осіб у стані наркотичного сп’яніння.

2.2. Внести зміни до посадових інструкцій працівників закладів, до повноважень яких належить забезпечення правопорядку та безпеку відвідувачів, щодо відповідальності за дії або бездіяльність, які призводять до порушення вимог Закону України „Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними”.

2.3. Розглянути можливість щодо розповсюдження серед відвідувачів закладів друкованої інформації про небезпеку вживання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.


3. Заступнику міського голови __________________ організувати роботу щодо систематичного інформування населення міста через засоби масової інформації та рекламні засоби про небезпеку вживання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та відповідальність за такі дії.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова В.Д. Чайка

Комментарии (2)
житель
31.03.2010 в 18:54 |
Скажите, а какой контингент посещает эти заведения? Студенты родители которых еле сводят концы с концами платя за учебу? Рабочие, которым утром на работу? Врачи, учителя, водители, и т. п.!? Да закройте вы нах... ВСЕ эти притоны.
Serg
31.03.2010 в 21:45 |
радикальные меры не выход.
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив