Алексей Савченко показал положительные изменения в Ольшанской ОТО благодаря децентрализации

18.04.2019 в 15:46
Алексей Савченко показал положительные изменения в Ольшанской ОТО благодаря децентрализацииАлексей Савченко показал положительные изменения в Ольшанской ОТО благодаря децентрализацииАлексей Савченко показал положительные изменения в Ольшанской ОТО благодаря децентрализацииАлексей Савченко показал положительные изменения в Ольшанской ОТО благодаря децентрализацииАлексей Савченко показал положительные изменения в Ольшанской ОТО благодаря децентрализации

В Ольшанской объединенной территориальной общине (ОТО) благодаря реформе децентрализации, инициированной Президентом Украины Петром Порошенко произведен капитальный ремонт многих объектов.

Об этом на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко.

«Продовжую інформувати про досягнення наших новостворених об’єднаних територіальних громад.

Чергові об’єднані територіальні громади, які самостійно господарюють не так давно, але вже демонструють переконливі успіхи – Куцурубська об’єднана територіальна громада Очаківського району та Ольшанська селищна ОТГ Миколаївського району.

❗️Капітальний ремонт 41 дороги, відновлення вуличного освітлення, реконструкція водопроводу – це лише мала частина ряду позитивних результатів, які стали реальністю у Куцурубській об’єднаній територіальній громаді. Куцурубська громада – одна з перших, які були створені на Миколаївщині.

Ось лише невеликий перелік змін, які відбулися за останні кілька років у Куцурубській ОТГ:

☑️ Капітальний ремонт частини покрівлі Куцурубської ЗОШ;

☑️ Теплосанація Парутинської ЗОШ;

☑️ Капітальний ремонт покрівлі Острівського НВК;

☑️ Реконструкція водонапірної башти «Рожновського» в с. Солончаки;

☑️ Капітальний ремонт 41 дороги комунальної власності;

☑️ Відновлення вуличного освітлення;

☑️ Реконструкція мережі водопроводу у с. Парутине;

☑️ Реконструкція котельні Дмитрівського НВК;

☑️ Капітальний ремонт ДНЗ «Зірочка» в с.Куцуруб.

❗️Ольшанська громада була утворена пізніше, але, впродовж двох років там вже успішно реалізовано наступні проекти:

☑️ Вдалося відновити освітлення у селах Трихати, Тернуватому, Сапетні та Ольшанському. Зазначу, що вуличного освітлення тут не було протягом останнього десятиліття, адже його зрізали ще у 90-ті! Нині на вулицях встановлені «розумні» ліхтарі з датчиками, які самі увечері вмикаються та вимикаються вранці.

☑️ В громаді дбають про оновлення дитсадку, де ремонту не робилось 40 років з моменту будівництва. Сьогодні у садку проведено ремонт харчоблоку та встановлено сучасну систему доочищення води.

☑️ Розвивається шкільна інфраструктура: придбано новий шкільний автобус, оргтехніку та комп’ютери для Ольшанської та Трихатської загальноосвітніх шкіл, закуплено нові меблі для Нової української школи.

☑️ Оновлено парк комунальної техніки КП «Ольшанське»: придбано сміттєвоз та екскаватор.

☑️ Проведено капітальний ремонт системи опалення та спортивної зали Ольшанського БК.

Та це лише частина тих змін, які активно впроваджуються у громаді.

На позитивному прикладі наших об’єднаних територіальних громад вкотре можна переконатися у дієвості та ефективності ініційованої Президентом України Петро Порошенко реформи децентралізації.

До впровадження реформи децентралізації, мільйони жителів сіл та невеликих міст хотіли щось змінити у своїх громадах, але не могли цього зробити, адже центральна влада забирала на себе всі повноваження. Але все змінилося п’ять років тому і повноваження, і фінанси перейшли до людей на місцях, які, чи не вперше за роки незалежності України, отримали реальну змогу впливали на розвиток своїх громад.

Не можна зупинятися на досягненнях, які ми вже маємо і вкотре закликаю громади впевнено йти до своєї мети, використовуючи всі ресурси та можливості, надані завдяки реформі децентралізації. Пам’ятаємо, що наше майбутнє саме у наших руках!», - написал глава ОГА.

Комментарии (1)
Владимир
18.04.2019 в 20:06 | UA

Опять прикалывается..Когдато тав все гудело.Сейчас задрыпаное место.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив