Николаевщина защитила три проекта, которые реализуют в ближайшее время - Савченко

11.04.2019 в 19:56
Николаевщина защитила три проекта, которые реализуют в ближайшее время - Савченко

В четверг, 11 апреля, заместитель главы Николаевской облгосадминистрации Валентин Гайдаржи по поручению руководителя области Алексея Савченко взял участие в заседании комиссии по оценке и отбору инвестиционных программ и проектов регионального развития под председательством вице-премьерминистра Геннадия Зубко.

Об этом сообщил сам председатель облгосадминистрации на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«Сьогодні за моїм дорученням Валентин Гайдаржи взяв участь у засіданні комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку під головуванням віце-прем`єрміністра Геннадій Зубко.

Дякую усій комісії за підтримку, особливо стосовно проекту онколікарні.

Миколаївщина захистили три проекти, які отримають фінансову підтримку і будуть реалізовані найближчим часом.

❗️Капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради. Загальна вартість - 81,7 млн грн. Проект передбачає проведення капітального ремонту та оснащення медзакладу сучасним дороговартісним обладнанням, зокрема, гамма-терапевтичним апаратом для проведення дистанційної променевої терапії у комплексі з супровідним обладнанням.

❗️ Будівництво басейну для плавання збірного типу у Баштанці. Загальна вартість - 63,9 млн грн.

❗️ Реконструкція Воскресенської ЗОШ на Вітовщині. Загальна вартість - 19,3 млн грн. Проект передбачає заходи щодо надійності та безпеки експлуатації будівлі, захист будівлі та конструкцій від корозії, блискавкозахист та заземлення, а також утеплення фасаду та реконструкцію мереж електропостачання.

Нагадаю, що раніше вже було підтримано проекти з будівництва насосної станції по вул. Кам'яномостівській в місті Первомайську, а також реконструкції та технічного переоснащення радіотехнічних засобів посадки Миколаївського міжнародного аеропорту», - написал Алексей Савченко.

Комментарии (3)
реалист
11.04.2019 в 21:00 | UA

город как после бомбешки все в ямах ездить невозможно ,,,, сусанины

Кондрат
12.04.2019 в 01:12 | GB

Алло! Леха! Бассейн в Баштанке уже давным-давно проспонсирован! Вадатурский уже это озвучивал! Зачем ты тянешь одеяло на себя? Строительство финансируется давно! И ещё осенью должен был этот бассейн функционировать! Но видно, вы там опять мутите!!!

ршнлдгнн
12.04.2019 в 08:22 | UA

УЖЕ ПАРУ-ТРОЙКУ РЕАЛИЗОВАЛИ: САМЫЕ ПЛОДОРОДНЫЕ ПОЛЯ НА КОТОРЫХ ВЫРАЩИВАЛИ СЕЛЬХОЗПРОДУКЦИЮ ПОЗАКРЫВАЛИ ЭТИМИ сраными солнечными батареями... бизнесмены сраные!

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив