В 27-ю годовщину создания СБУ Савченко вручил николаевским силовикам сертификаты на квартиры

25.03.2019 в 17:35
В 27-ю годовщину создания СБУ Савченко вручил николаевским силовикам сертификаты на квартирыВ 27-ю годовщину создания СБУ Савченко вручил николаевским силовикам сертификаты на квартирыВ 27-ю годовщину создания СБУ Савченко вручил николаевским силовикам сертификаты на квартирыВ 27-ю годовщину создания СБУ Савченко вручил николаевским силовикам сертификаты на квартиры

В 27-ю годовщину создания Службы безопасности Украины председатель областной государственной администрации Алексей Савченко поздравил николаевских силовиков с их праздником.

Об этом руководитель области сообщил на своей публичной странице в соцсети «Фейсбук».

«Сьогодні мав честь привітати співробітників Служба безпеки України із професійним святом - 27-ю річницею створення відомства.

Щира подяка нашим службовцям, які вірно стоять на сторожі незалежної суверенної України. Щодня і щогодини, безпосередньо в області або ж у зоні проведення АТО/ООС, ці чоловіки та жінки здійснюють надважливу ефективну роботу, аби жителі Миколаївщини не відчували – що ж таке «жовтий рівень загрози». Впевнено можу сказати – наші захисники дають відсіч внутрішнім і зовнішнім ворогам – мужньо забезпечують національну безпеку нашої держави.

Вітаю особовий склад Служби з професійним святом! Сподіваюсь на вашу честь, і цілком переконаний у вашій відданості великій справі під назвою #Україна

І вже традиційно – окрім відзнак – подяк і грамот, вручив три сертифікати на квартири для співробітників обласного управління Служби безпеки.

Ще у 2017 році мною була ініційована обласна комплексна програма профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2017 – 2021 роки, в якій передбачена можливість поліпшення матеріально-технічної бази відповідних правоохоронних структур, серед іншого і поліпшення житлових умов їх співробітників. У 2017 році ця програма одразу довела свою ефективність, тому в 2018 році до неї були внесені зміни, якими фінансування було збільшене до 7,7 млн грн. Так, за ці два роки сертифікати на квартири отримали співробітники Національної поліції, прокуратури, Служби безпеки, служби з надзвичайних ситуацій. Вже у 2019 році, за результатами або першого кварталу, або півріччя ми спільно з обласною радою також розглянемо питання про виділення коштів на ці потреби», - написал Алексей Юрьевич.

Комментарии (2)
Витек
25.03.2019 в 17:54 | FR

а шо это на 3 м фото за путана? Она работает в СБУ?

Серый
25.03.2019 в 17:58 | UA

На третьем фото стоит Артёмка Илюк в шароварах и с цветами , уж очень похож

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив