Савченко планирует вместе с Сенкевичем открыть open space в Каштановом сквере

06.03.2019 в 18:47
Савченко планирует вместе с Сенкевичем открыть open space в Каштановом сквереСавченко планирует вместе с Сенкевичем открыть open space в Каштановом сквереСавченко планирует вместе с Сенкевичем открыть open space в Каштановом сквереСавченко планирует вместе с Сенкевичем открыть open space в Каштановом сквере

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко уверен, что городская власть в лице мэра Александра Сенкевича наведет порядок в Каштановом сквере и уберет навесы, которые установили на тротуаре.

Такое мнение руководитель области высказал на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«Хтось вирішив взятися за старе? Сьогодні помітив, що на вулиці Спаській знову почали встановлювати намети на тротуарі біля квіткового ринку. Скільки разів містяни вже скаржилися на ситуацію навкруги Каштанового скверу, але підприємці, які там торгують, все одно гнуть свою лінію.

Ми з мером міста Олександром Сєнкевичем не відмовилися від ідеї відкриття open space в Каштановому сквері Миколаєва, об'єднавши зусилля обласного та міського управлінь у справах молоді. Тому певен – міська влада, а саме ті управління, які безпосередньо за це відповідають, адекватно відреагують на те, що там зараз відбувається. Я не вірю в те, що міська влада надала дозвіл на встановлення навісів на тротуарі, бо це протирічить законодавству, про що наголошувала і поліція.

Не маю сумнівів, що якнайшвидше всі містяни побачать чітку реакцію міської влади, і ми матимемо сучасний міський простір навколо Каштанового скверу, де приємно буде проводити час жителям Миколаєва і гостям міста», - написал он.

Комментарии (2)
Врум
06.03.2019 в 19:21 | DE

кто не поделился перед 8 марта

СТАРЫЙ ХРЕН
06.03.2019 в 21:39 | UA

А что без разрешения поставили? Вот засранцы

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив