Директор колледжа культуры обратился к нардепам с просьбой помочь обновить музыкальные инструменты

16.11.2016 в 20:32

Директор Николаевского колледжа культуры и искусств Сергей Мицык обратился к депутатам областного совета и народным депутатам Украины с просьбой в обновлении музыкальных инструментов.

Свое обращение Сергей Мицык написал у себя на странице в социальной сети «Фейсбук».

«Шановні депутати обласної ради та Народні депутати від Миколаївщини. Звертаюсь до вас від імені творчо-педагогічного колективу Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Коледж культури вже більше 60 років займається підготовкою спеціалістів культурно-мистецької галузі. Випускники коледжу різних років прославляють Миколаївщину на всеукраїнській творчий арені, а Україну – на міжнародній. Серед випускників минулих років коледж пишається заслуженими працівниками культури України М. Мерляновим, О. Шпачинським, А. Затуряном, Т. Іваницькою, А. Рибаком….. заслуженими артистами України: І. Бубенко, А. Мастренко, Л. Барановою, народним вчителем України с. Січко та ін. Творчі колективи коледжу є прикрасою будь якою концертної програми Миколаївщини та й України.

Сьогодні коледж потребує вашої підтримки. Зверніть уваги на навчальний заклад, викладачі та студенти якого присвячують свою професійну діяльність на відродження, збереження та популяризацію традиційної народної культури Миколаївщини. Говорячи про розвиток хореографічної, народно-інструментальної, хорової, декоративно-прикладної культури Миколаївщини, можна сміливо згадувати про досягнення Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Майбутнім працівникам культурного фронту Миколаївщини вкрай потрібна ваша підтримка. Для того, щоб концертні майданчики прикрашалися виступами лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Прибузького народного хору, Оркестру народних інструментів «Південна рапсодія», ансамблю народного танцю, народного жіночого академічного хору ім. С. Фоміних, народного гурту народної пісні «Зорецвіт» вкрай необхідно оновити музичні інструменти. Для організації репетиційної роботи колективи стають у чергу за баяном, тобто один інструмент на три колективи. В останнє оновлювали інструменти у 70-х роках ХХ ст. Новий концертний інструмент коштує від 3 тис. доларів. Можна купити інструменти з рук за 25-30-ти грн.

Студенти, через нестачу аудиторного фонду, вимушені займатися у приміщеннях, які не зовсім відповідають санітарним нормам і потребують ремонтних робіт.

В коледжі зовсім відсутня звукопідсилююча апаратура, тобто «Сапожник без сапог».

Від усього студентського та педагогічного колективу звертаюся до вас допомогти формуванню майбутньої культурної еліти Миколаївщини, тим самим допомогти розвитку культури нашого регіону.

Допомагаючи Миколаївському коледжу культури і мистецтв – ви допомагаєте розвитку культури всієї Миколаївщини.», - написал директор НККИ.

Комментарии (3)
777
16.11.2016 в 21:29 | UA

Какие музыкальные инструменты, людям жрать уже не чего...

Лиза
16.11.2016 в 22:56 | US

> 777 (2016.11.16 21:29 [UA])
Все преходяще, а музыка вечна...(В бой идут одни "старики")

АБВ
17.11.2016 в 03:14 | UA

Выдать всем за счёт бюджета города:
1. вышиванки
2. флажки (цвета сами знаете)
3. бандуры
4. кобзы
5. трембиты
6. цымбалы
7. торбаны
8. трембиты (и самосвал для их перевозки)
Спидныци дамам не выдавать. Без них лучше смотрятся.
МЭР Сенкевич.

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив