В зоне АТО погиб уроженец Николаева «Друг Мамай»

12.11.2016 в 14:14

В пятницу, 11 ноября, возле Дебальцево от осколка мины, погиб уроженец Николаева.

Об этом сообщают на странице группы «Вовки Подолянина» в социальной сети «Фейсбук».

Погибший Андрей Подлипнюк (позывной «Друг Мамай»), боец роты спецназа «Волки Правого сектора» был в составе 54-й отдельной механизированной бригады ВСУ. Мужчине было 40 лет.

«Осколок ворожої міни сьогодні вдень обірвав життя нашого побратима, старшого однієї з найбільш передових позицій поблизу Дебальцевого — Друга Мамая, Андрія Подліпнюка Андрій Подліпнюк Друже Мамай (Андрій Подліпнюк), родом з Миколаєва.

Спочивай з миром, Друже, а ми продовжимо велику справу визволення України!

Друг Мамай був досвідченим військовим, відвоював рік за мобілізацією у 37-й бригаді та повернувся на фронт добровольцем-контрактником у 54-ту бригаду, до "вовків-правосєків". У нього завжди в усьому був порядок, був дуже розсудливим, Андрій ніколи не приймав поспішних рішень, так вчив і молодших побратимів.

Це велика втрата для підрозділу та для всієї України. Висловлюємо глибоке співчуття та щиру підтримку родині Андрія Подліпнюка(Друга Мамая).

Щодо дати та місця поховання загиблого героя буде повідомлено пізніше. Попередньо завтра тіло друга Мамая мають доправити до Миколаєва.», - говорится в сообщении.

 

Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив