В Николаеве охранник автовокзала избил экс-активиста «Правого сектора»

22.08.2016 в 21:30

Бывшего активиста «Правой молодежи» и участника ДУК «Правый сектор» Дмитрия Кравченко с позывным «Панда» избил охранник городского автовокзала.

Об этом сообщается на официальной странице «Правий Сектор [Миколаїв|Миколаївщина]».

Инцидент произошел во вторник, 16 августа, когда мужчина шел по территории городского автовокзала.

«Увага! Вчора на автовокзалі на нашого давнього побратима друга Панду (Кравченко Дмитро) стався напад. Накинувся охоронець. Нагадуємо, що Панда проходив службу в ДУК "Правий сектор" та був членом місцевого осередку в Миколаєві. Потім він вийшов з організації. Перед цим ми багато разів проводили акції на території автовокзалу стосовно наливайок де військовим по формі розливали спиртні напої чого категорично не можна робити. І їх потім доводилося приводити до тями.

І ось охоронець на ім'я Михайло почав бикувати, що Дмитру директор автовокзалу заборонив тут з'являтися, а потім неочікувано вдарив його кастетом по голові. Дмитро втратив свідомість. На місце події була викликана поліція аби зафіксувати правопорушення. Створили протокол але обвинуваченого так і залишили на роботі до вияснення обставин, а постраждалого відвезли до лікарні. Стан його нормальний.

Правий сектор засуджує такого роду дії та допоможе розслідувати цю справу адже свої амбіції потрібно тримати при собі, бо так ми ніколи не відродимо національну державу якщо будемо допускати такі випадки. Будемо слідкувати щоб правоохоронні органи скоріше ворушилися зі слідством та покарали винного.», - говорится в сообщении.

Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив