Николаевские «свободовцы» обвиняют полицию в попытке «прикрыть» нацгвардейцев, ограбивших их активиста

29.05.2016 в 11:40

В адрес нашей редакции поступило сообщение от пресс-службы Николаевской областной организации ВО «Свобода», в котором речь идет о нападении на активиста этой партии, которое, как позже оказалось, совершили бойцы Национальной гвардии. «Свободовцы» убеждены, что полиция не хочет открывать производство в отношении виновников инцидента.

Предлагаем вниманию наших читателей полный текст этого сообщения на языке оригинала.

Поліція покриває злочинні дії нацгвардійців

 

28 травня ГУ Національної поліції в Миколаївській області вирішило не відкривати кримінальне провадження за фактом пограбування бійця 93 ОМБр Богдана Ганича трьома представниками Національної Гвардії України.

 

Нагадаємо, що 25 травня на Миколаївському автовокзалі троє нацгвардійців пограбували добровольця Богдана Ганича (http://mykolayiv.svoboda.org.ua/news/events/00020568/). Завдяки оперативному втручанню громадськости та представників ЗМІ солдат зміг упізнати своїх кривдників та написати заяву до прокуратури. Варто зазначити, що командування частини одразу намагалося «вирішити питання на місці» й не надавати розголосу ситуації, але націоналісти відмовились від такої пропозиції.

 

Та як стало відомо миколаївська поліція вирішила не відкривати кримінальне провадження за цим фактом й переконана, що військовослужбовця пограбували «невідомі» особи. Крім того, на сайті Національної Гвардії України з’явилося спростування інформації щодо пограбування бійця взагалі. Прес-служба нацгвардії повідомляє, що «До Ганіча Богдана Леонідовича спеціальні засоби не застосовувались, скарг та заяв збоку затриманої особи не було. Грошових коштів від Ганіча Б.Л. не отримували. Протиправних дій до Ганіча Б.Л. не застосовувалось», й заявляє, що причиною зупинки Богдана Ганича військовим нарядом був «дуже неохайний зовнішній вигляд не притаманний військовослужбовцям збройних формувань України».

 

Очільник Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» Демид Губський наголошує, що миколаївські патріоти зроблять усе можливе, аби покарати винних у цьому злочині й притягнути їх, та тих, хто їх покриває, до відповідальности. «Ми вчергове спостерігаємо бездіяльність правоохоронних органів й відверту зневагу командування Національної Гвардії України до захисників нашої Вітчизни. Сьогодні в структурі НГУ є чимало людей з офіцерського та рядового складу, які ганьблять її честь та своїми діями зневажають пам’ять загиблих героїв-нацгвардійців. Замість того, аби очищувати свої лави від негідників, командування покриває грабіжників і намагається зробити винним постраждалого бійця. Хоча чого можна було очікувати від тих, хто одразу пропонував «домовитися» й таким чином вирішити питання. Але ми докладемо максимальних зусиль аби покарати справжніх злочинців й встановити справедливість», - заявляє свободівець.

 

«У нашей армии сплошные про@бы», – Сенкевич о покусанной собаками женщине

Комментарии (6)
Бох
29.05.2016 в 11:58 | NO

<удалено модератором>

Фукс
29.05.2016 в 12:09 | UA

Шакалы начали жрать друг друга.....

Андруха
29.05.2016 в 12:26 | UA

Даже разбираться в этих сортах контрацептивов ненадо. Всеех этих пидрилов за ноздрю и в комышы на корм ракам .

АБВ
29.05.2016 в 14:35 | UA

Бандюганы у бандита кошелёк спёрли. А что ещё от них ждать.

Намыв
29.05.2016 в 15:55 | RU

<удалено модератором>

Я
30.05.2016 в 15:59 | UA

Славка я люблю тебя!

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив