Як підготуватися до ЗНО з математики якісно та вчасно? Як батьки можуть допомогти своїй дитині?

05.02.2021 в 16:00

Математика - це не той предмет, в підготовці до якого достатньо прочитати і переказати параграф. Це фундаментальна наука, що містить в собі безліч розділів і підрозділів. У першому класі діти й не розуміють, що в арифметиці може бути складного. Та й батьки, спостерігаючи за успіхами школяра, втрачають пильність. Згодом вони більше не вважають за потрібне контролювати виконання домашніх завдань та виокремлювати час для пояснення нових незрозумілих тем. Так і виходить, що по закінченню молодшої школи, чимало дітей так і не навчилися швидко і правильно ділити і множити в стовпчик. Вони не усвідомили базових основ, не розібралися в складних темах. Уже в 5-му класі, коли з'являються перші рівняння, з'являються і перші трійки.

Щоб уникнути такого сценарію, дорослі повинні цікавитися навчанням дитини, дізнаватися про те, що учень вивчав на уроці, чи відповідав на уроці. Важливо побудувати відносини на довірі. Адже якщо ваша дитина вам недовіряє, то це може спричинити проблемі на етапі підготовки до ЗНО. Тому якщо ви турбуєтеся про знання школяра, краще звернутися за допомогою до репетитора математики.

З якими проблемами найчастіше стикаються абітурієнти при підготовці до ЗНО з математики?

Багато батьків і дітей вважать, що не така вже й складна підготовка до ЗНО з математики. Репетитор не потрібен! Правда? Якщо так, то цей фахівець не був би найпопулярнішим серед репетиторів.

Ви повинні розуміти, що підготуватися самостійно можна. Але тільки в тому випадку, якщо в процесі шкільного навчання в учня не виникало ніяких проблем. Якщо алгебра і геометрія були його улюбленими предметами, він брав участь в олімпіадах та поглиблено вивчав науку. Та чи багато таких дітей? Навряд. У всіх інших випадках, коли школяр приносив у табелі «6-7» необхідна глибока підготовка. І краще, якщо вона почнеться за 2 роки до складання іспитів. Так, можна закупити підручники і збірки для підготовки, але ніхто не скасовував проблем, які можуть виникнути під час такої підготовки:

  • якщо учень самостійно готується до ЗНО з математики, а в процесі виникають питання, то відповісти на них буде нікому;
  • якщо тема складна, а учень самостійно не зможе її опрацювати, то йти далі не має сенсу, адже в математиці все має взаємозв'язок ;
  • якщо учень гарно розумів алгебру, а геометрію не дуже, то не можна розраховувати на те, що за рік чи два самостійної підготовки йому вдасться розібратися в предметі.

Не дасть стикнутися з подібними проблемами репетитор з математики. Херсон може легко знайти вчителя, який буде одночасно підтягувати знання учня, давати завдання на закріплення матеріалу, повторно пояснювати складну тему, якщо це буде потрібно. Така підготовка до іспиту буде проходити набагато швидше, цікавіше і дасть більше результатів.

Скільки часу потрібно для підготовки до ЗНО з математики?

Індивідуальний формат завжди зручніший і ефективніший, ніж колективне заняття. А значить, слід більш детально розглянути всі переваги, які дають заняття з репетитором математики:

  • кожен урок проходить в той час, який зручно учню;
  • педагог, маючи досвід підготовки інших учнів до ЗНО, запропонує завдання, які будуть ефективними;
  • учень завжди зможе поставити питання, на які викладач детально відповість.

Звичайно, результат від такої підготовки буде помітний значно раніше. Тому готуватися з приватним викладачем можна починати за півроку до іспиту. А ось із самостійною підготовкою можуть виникнути складнощі, бо на неї потрібно більше часу. Наприклад:

  • якщо учень хоче підготуватися самостійно, то йому доведеться починати підготовку за рік, а може й за півтора року;
  • потрібно буде регулярно займатися математикою (хоча б 2-3 рази по годині на тиждень);
  • треба буде відповідально підійти до підготовки і не пропускати самостійні заняття.

Коли учень готується до ЗНО самостійно, то потрібно витратити чимало часу, а також проявити відповідальність. На жаль, не всі абітурієнти можуть правильно розрахувати свій час. Адже окрім підготовки до математики, вони повинні готуватися і до інших предметів: української мови, англійської, фізики або біології.
Тож, хто допоможе підготуватися до ЗНО з математики? Репетитор! Херсон може зайти на сайт BUKI і легко знайти потрібного фахівця.

Краще почати готуватися до ЗНО з математики у 2021 заздалегідь!

Здається, що іспити ще так далеко... Але вже на початку навчального року 11 класу багато кому потрібен кваліфікований репетитор з математики. Херсон має чимало досвідчених фахівців. Але потрібно своєчасно домовитися про заняття, щоб підготуватися до ЗНО просто і без поспіху. Подбайте заздалегідь про те, щоб зайняти своє місце.

Якщо ви перебуваєте в пошуках досвідченого викладача, то заходьте на сайт BUKI. Ваша дитина гідна мати диплом про вищу освіту. І саме від вас залежить, вступить абітурієнт до університету чи ні.

Статтю підготувала репетитор та учитель математики Катерина Т.

Вибирай репетитора по фото та відгукам учнів: https://buki.com.ua/

Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив