В Николаеве задержали 19 молодчиков, которые «цеплялись» к кандидату на пост мэра

22.10.2020 в 21:38

Вечером в четверг, 22 октября, в Ингульском районе Николаева семь патрулей полиции прибыли на вызов о том, что группа молодчиков в черной одежде и "настроенных по-боевому" «цеплялись» к мужчине, который в итоге оказался кандидатом на пост городского головы.

Об этом на своей странице в «Фейсбук» написал глава Нацполиции в Николаевской области Сергей Шайхет.

«Сьогодні ввечері на пульт 102 поступило повідомлення про те, що у Інгульскому районі Миколаєва зібралась група у понад 20 молодих людей у чорному одязі, які чіпляються до чоловіка.

За кілька хвилин на місце події прибули як патрульні поліцейські, так і співробітники поліції охорони, а також працівники приватної охоронної фірми «Центр охоронних технологій», що вже долучилися до співпраці з поліцією заради безпеки міста.

Побачивши сім екіпажів правоохоронців, які миттєво і одночасно прибули до місця події, хулігани розбіглися – лише поява «вартових безпеки» попередила імовірне вчинення злочину і зіпсувала зловмисникам ганебні плани.

Вже на місці виявилось, що організована група чіплялась не просто до громадянина, а до кандидата на посаду міського голови. І які б наміри вони не мали, їм не судилося здійснитися.

Перший результат співпраці - 19 осіб затримано! Що саме планували вчинити, тепер вони розповідатимуть у відділку поліції. Сам кандидат від написання заяви відмовився», - написал он.

По некоторым сведениям речь идет о кандидате в мэры Владиславе Чайке, однако официально эту информацию "Новостям-N" в официальных структурах не подтвердили.

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (38)
Показать все коментарии
Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив