Глава Николаевского облздрава Павел Георгиев уходит с должности - он написал «прощальный пост»

06.07.2021 в 20:38
Глава Николаевского облздрава Павел Георгиев уходит с должности - он написал «прощальный пост»

Глава Николаевского облздрава Павел Георгиев уходит с должности - он написал «прощальный пост»

Глава УОЗ Николаевской ОГА Павел Георгиев разместил на своей странице в «Фейсбук» пост, в котором перечислил достижения в медицинской сфера за 4 года — судя по всему, таким образом он попрощался с коллегами перед уходом с должности.

Он напомнил о начале медицинской реформы, подразумевающей полное переформатирование работы лечебных учреждений.

«А вже сьогодні в області налічується 89 закладів та підприємств охорони здоров’я, з яких первинну медичну допомогу населенню надають 35 центрів первинної медико-санітарної допомоги. Разом ми перейшли на нову модель фінансування та впровадили телемедичні технології у закладах охорони здоров’я області, створили госпітальні округи та розробили маршрути пацієнта. Матеріально-технічне забезпечення закладів суттєво покращено та приведено у відповідність до табеля технічного оснащення. Протягом 2018-2019 років в області збудовано 14 сучасних амбулаторій. Кожну амбулаторію, що відповідала критеріям Мінрегіону, оснащено автомобілями для сімейних лікарів, комплектами телемедичного обладнання. Протягом 2018-2021 років суттєво оновлено автомобільний парк Центру ЕМД – придбано 60 нових та повністю обладнаних автомобілів», - написал Георгиев.

Самым сложным стал 2020 год — год начала пандемии коронавируса в Украине.

«Але найважчим та найскладнішим став 2020 рік. Колеги пам’ятають 29 січня, коли відбулась перша і термінова оперативна нарада управління охорони здоров’я облдержадміністрації щодо попередження поширенню коронавірусу на території області та вжиття першочергових заходів у разі ускладнення епідситуації. Разом з управлінням охорони здоров’я міста Миколаєва були облаштовані тимчасові пункти приймання для сортування потоку хворих на випадок масового надходження пацієнтів. Встановлювали намети, розв'язувати питання з облаштування кисневих точок. Пандемія коронавірусу змінила наше життя та неабияк вплинула на роботу медичних працівників, які одразу включилися в боротьбу і, вважаю, що нам вдалося гідно прийняти виклики, що постали перед нами у 2020 році. Це стало можливим завдяки невтомній і самовідданій праці медичних працівників, готовності допомагати та рятувати, незважаючи на втому, час доби та навантаження», - вспомнил чиновник.

Он также призвал вспомнить тех медицинских работников, которые не пережили пандемии:

«Ми пережили декілька локдаунів. Але, на жаль не всі. Сьогодні хочу згадати тих лікарів, медичних сестер – усіх медичних працівників, які віддали своє життя заради здоров’я пацієнтів... Низький вам уклін та спочивайте з миром».

Павел Георгиев поблагодарил всех медицинских работников, которые «вынуждены стоять на защите всего человечества».

«Усі здобутки системи охорони здоров’я області стали можливими завдяки суспільній праці високопрофесійних медичних кадрів та влади усіх рівнів. Та у будь-який складний час місцева влада разом із депутатським корпусом ставали пліч-о-пліч із медичною спільнотою. Велика подяка соціально-відповідальному бізнесу, громадським діячам та небайдужим громадянам, що підтримували та продовжують підтримувати галузь охорони здоров’я, окремі лікарні або відділення. Я вдячний за щоденну спільну працю та розуміння МОЗ України, структурним підрозділам ОДА та управлінню охорони здоров’я міста Миколаєва заради найвищої мети – збереження здоров’я Людини. Маю надію, що така співпраця буде тривати й надалі, адже не все ще зроблено та, можливо, будуть і нові виклики. У цей не простий час я впевнений – ми з вами створили міцний фундамент для подальшого розвитку галузі, а нова команда фахівців зможе докласти зусиль для зміцнення медицини та продовжить стояти на варті здоров’я громадян», - подытожил Георгиев.

Напомним, ранее сообщалось, что Павел Георгиев уходит с должности главы УОЗ Николаевской ОГА.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив