Дочь Тимошенко обратилась к Януковичу, Азарову и депутатам: "НЕ УБИВАЙТЕ МОЮ МАМУ!"

21.01.2013 в 10:45

 

Дочь заключенной экс-премьера Евгения Тимошенко обратилась с письмом к Президенту, правительству, Верховной Раде, к судьям и Генпрокуратуре, к руководителям пенитенциарной системы, к врачам и работникам Качановской колонии.


Текст обращения выложен на официальном сайте «Батькивщины».


«Я обращаюсь к Виктору Януковичу, Виктору Пшонке, Ренату Кузьмину, следователю Грабику и вашим подчиненным, потому что считаю, что все вы несете полную ответственность за незаконное содержание моей мамы без всякой вины за решеткой, за истязания над нею, за использование грязных технологий и порочение доброго имени. И самое главное — вы несете полную ответственность за жизнь моей мамы», - пишет Евгения.


В своем письме она также обращается к главному врачу ЦКБ «Укрзалізниці» Михаилу Афанасьеву и врачу Ирине Фурсе с призывом сохранить жизнь Юлии Тимошенко, сообщает Укринформ.


«Сейчас меня волнует одно: я хочу, чтобы моя мама жила...», - заканчивает послание дочь экс-премьера.

 

Далее публикуем полный текст письма на языке оригинала.

 

 

Скоро вже буде півтора року, як моя мама – Юлія Володимирівна Тимошенко – за ґратами.
 
 Для мене очевидно, що вона позбавлена волі лише через те, що має честь, має мужність любити Україну, не зраджує своїм ідеалам, не поступається та не здається.
 
 Я відчуваю серцем, як їй сьогодні боляче і важко. Кожною своєю клітиною я розумію, через які тортури та знущання вона пройшла.
 
 Мабуть, вона могла би бути м’якшою, поступливішою... Але вона не може інакше, вона не може і не вміє жити наполовину, боротися на чверть, любити на третину. Бо вона справжня, моя мама...
 
 Я пишаюся своєю мамою. Я пишаюся тим, як вона тримається сьогодні. Хоча це зізнання дається мені через біль, постійну тривогу та страждання.
 
 Втім, для мене вона, в першу чергу, не великий політик, не лідер опозиції, не політв’язень. Для мене вона просто мама - найближча та найдорожча людина.
 
 І тому, вважаю, я маю повне моральне право звертатися до вищезгаданих людей з прохання. На правах доньки.
 
 Сьогодні у неї забрали все: свободу, здоров’я, право на захист, будь-яке приватне життя. В її палаті зафарбовані вікна, щоб моя мама не могла побачити волю навіть через скло. Вона живе під цілодобовим прицілом відеокамер. Її розмови прослуховують, а її саму постійно розглядають...
 
 Моя мама не може ходити, бо в неї дуже болить спина. Вона кожної хвилини, кожної миті відчуває гострий фізичний біль, через що не може спати по кілька ночей поспіль.
 
 Між тим тортури все тривають і тривають. Тому все, що відбувається з нею, – це експеримент зі знищення людини.
 
 Для мене цілком зрозуміло, що мою маму хочуть убити. Вони не хочуть, щоб вона жила.
 
 І зараз йдеться вже навіть не про покарання і не про розплату. Я не акцентую увагу на тому, що головні корупціонери обвинувачують у корупції невинуватих, а головні вбивці перекладають свою провину на тих, хто заважає їм підкорювати країну. Йдеться про фізичне свідоме вбивство моєї мами – Юлії Тимошенко.
 
 Я звертаюся до головного лікаря Михайла Васильовича Афанасьєва, лікаря Ірини Фурси та інших медиків.
 
 Я вам дуже вдячна, що попри нелюдяний тиск на вас з боку підлеглих Януковича ви у тих неможливих обставинах, які є, лікуєте мою маму. Я прошу вас, незважаючи на усі залякування, зберегти у своїх серцях те, заради чого ви працюєте усе життя. Прошу вас залишатися вірними тому, що називається клятвою Гіппократа, прошу вас і надалі рятувати життя та допомагати хворим. Я закликаю вас не дозволити їм вбити мою маму.
 
 Я звертаюсь до Віктора Януковича, Віктора Пшонки, Рената Кузьміна, слідчого Грабіка та ваших підлеглих, бо вважаю, що всі ви несете повну відповідальність за незаконне утримання моєї мами без усякої провини за ґратами, за тортури над нею, за використання брудних технологій та паплюження доброго імені. І найголовніше - ви несете повну відповідальність за життя моєї мами.
 
 Я не прошу вас бути чесними, людяними чи милосердними, бо розумію, що ці якості сьогодні в країні стали дефіцитом. Я не апелюю до вашої честі, бо знаю, що це марна справа. Я навіть не наполягаю на тому, щоб ви дотримувалися якихось правил та законів, бо не працюють зараз правила і закони.
 
 Я прошу всіх вас тільки про одне: НЕ ВБИВАЙТЕ МОЮ МАМУ!
 
 Я не боюся зламаної електронної пошти, я вже змирилася з тим, що не маю права на приватне життя. Я звикла, що для моєї родини нормою існування стали боротьба за свободу мами, за справедливість, за право на спокійну працю та приватне життя. Я знаю, що і для більшості українських родин таке нелюдське існування є сумною реальністю. Ми вистоїмо та поборемо все.
 
 Але зараз мене хвилює одне: я хочу, щоб моя мама жила...

 

 

Читайте также:


Тимошенко вручили уведомление о подозрении в организации убийства Щербаня. ВИДЕО

 

Тимошенко официально обвинили в убийстве Щербаня

Подписывайтесь на наши статьи в Google News
Комментарии (19)
Показать комментарии
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив