«Велике будівництво» на Миколаївщині щодня набирає потужності та обертів, а реконструкція деяких об’єктів вже на завершальному етапі

15.07.2020 в 15:18
«Велике будівництво» на Миколаївщині щодня набирає потужності та обертів, а реконструкція деяких об’єктів вже на завершальному етапі

14 липня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік провів нараду за участі заступника голови ОДА Олександра Трайтлі щодо реалізації на Миколаївщині масштабного загальнонаціонального проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівництво доріг, лікарень, стадіонів та спортивних майданчиків, шкіл та дитячих садків – все це передбачено цим амбітним та спрямованим на поліпшення якості життя українців проєктом.

З головних питань, які були розглянуті на нараді – поточний стан справ та  дотримання термінів виконання робіт. 

Очільник області наголосив на необхідності неухильного дотримання державних будівельних  вимог під час проведення ремонтних робіт, тому що це стосується життя та здоров’я людей.

Окремо обговорено питання про необхідність забезпечення злагодженої  співпраці територіальних підрозділів центральних органів влади з місцевими органами влади у рамках реалізації проєкту, оскільки це впливатиме на кінцевий результат. 

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік зазначив, що об’єкти «Великого будівництва» у Миколаївській області будуються згідно встановленних термінів.

Проєкт щодня набирає потужності та обертів, а реконструкція деяких об’єктів вже на завершальному етапі.  Найближчим часом декілька з них будуть введені в  експлуатацію. Наприклад, дошкільний навчальний заклад №72  та два спортивних майданчики.

Реалізація проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Миколаївській області знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олександра Стадніка.

Комментарии (6)
Мыс Добул
15.07.2020 в 15:24 | UA
проект "Отполируй очко" набирает обороты
Beagle
15.07.2020 в 15:32 | UA
"Фантазер ты меня называла, но а мне только этого мало" гимн зелени
Михайло
15.07.2020 в 15:39 | UA
Менi довподоби ,цо на цьому сайтi iнколи з'являються новини на рiднiй мовi.Це - прогрес !
Соромно спитати
15.07.2020 в 16:08 | UA
що ж то за такі "величні об'єкти"?
Кагбэ и народ
15.07.2020 в 16:09 | UA
Пишите адреса, поедем проинспектируем куда тратятся наши деньги
Сашко
15.07.2020 в 17:15 | UA
Прямо как Большой скачок в Китае. Осталось культурную революцию завершить.
Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив