Богдан Дубас: «Ми прямуємо до європейських цінностей»

02.07.2007 в 14:03
Богдан Дубас

Керівником обласного виборчого штабу «Нашої україни» у Миколаївській області призначений Богдан Йосипович Дубас.

            Богдан Дубас родом зі старовинної мальовничої Львівщини, точніше з містечку Самборе. Це місто відоме тим, що вньому розташовано храм Різдва Проесвятої Богородиці, де з 1779 року зберігаються мощі святого Валентина. Закохані зі всієї України 14 лютого приїжджають до цього храму, щоб просити у Святого Валентина щасливого кохання.

            Навчався Богдан Йосипович у Львівському державному університеті ім. І. Франка за фахом «економіка». Пізніше - в Тернопільській Академії народного господарства. Саме в той Академії, де навчався президент України.

            З 1993 по 2004 рік - директор першої Львівської філії АТ «Кредит Банк». Раніше він називався «Західно-український кредитний банк». Філіали цього банку розташованні по всієї Україні, в тому числі і в Миколаївській області.

            Богдан Дубас двічі обирався депутатом Львівської обласної ради (у 1998 і 2002 р.), набравши максимальну кількість голосів виборців. Очолював комітет по банківській діяльності та податках.

            За часів прем`єр - міністра Єханурова працював головою правління Державної іпотечної установи (ДІУ). Навряд чи в нашій країні відшукається людина більш обізнана на тему іпотеки ніж Богдан Йосипович. Він вважає, що іпотека - це реальна можливість отримати у власність житло. Молоді родини можуть взяти іпотечний кредит, купити квартиру, жти у ній та поступово на протязі 30 років виплачувати іпотечний кредит з доступними відсотками у гривні.

            Окрім того, іпотека допомогає розвинутися економіці країни. Схема проста: люди можуть і хочуть купувати житло, для того, щоб задовольнити цей попит, будуються нові будівлі - розвивається будівельна галузь, з`являються нові робочі місця, починає працювати промисловість. Багатоєвропейських країн відбудували та розвинули свою економіку завдяки іпотеці. Іспанія, Португалія, Чехія, Угорщина вже зробили це. Відбудувати післявоєну Німечину та її економіку стало можливо саме завдяки іполтеці. Із всіх пострадянських країн механізм іпотечного кредитування найактивніше розвивається у Казахстані.

            На посаду керівника виборчого штабу «Нашої україни» Богдан Йосипович призначений тому, що він працював на Миколаївщині під час президентських виборів 2004 року. Ця людина звикла перемагати у виборчих перегонах. І якщо він взявся керувати виборчою компанією партії «Наша Україна» на Миколаївщині, то результати не змусять себе чекати.

            За недовгий час свого перебування на миколаївщині Богдан Дубас встиг побуватив усіх районих центрах нашої області. Він каже, що Миколаївщина - благодатний край, золота степова Україна, котра зачаровує своїми мальовничими пейзажами. «На цій землі живуть добрі ввічливі люди, які люблять свій край», - каже Богда Йосипович.

            Дуже подобається Богдану Дубасу місто корабелів - Миколаїв. Він вважає, що ми обов`язково повинні відродити славу міста, де будувалися всесвітньо відомі кораблі.

            Найбільш вразила Богдана Йосиповича старовина Ольвійська земля. А відвідавши острів Березань, і дізнавшись його історію, він одразу згадав слова великого російського класика: «Мимо острова Буяна в царство славного Салтана...». Саме острів Березань згадувава у своєї казці Олександр Пушкін, але в його варіанті він називався Буян.

            Богдан Йосипович взагалі дуже цікавится історією нашого краю. Мандруючи селами та містечками Миколаївщини, він спілкувався з простими людьми, цікавився їхнім життям та історією їх селищ.

            «Як відкрив для себе багато цікавих фактів. Наприклад, хто знає, що винахідник способу електричного дугового зварювання металів саме з Миколаївської області? Мало хто. А такі речі потрібно знати. Історією своє землі, людьми, які на неї жили та працювали, цим потрібно пишатися!», - говорить пан Дубас. Богдан Йосипович вважає, що ми повинні любити свій край, гордитися своєю країною, разом прямуватидо європейських цінностей та якості життя. «В мене троє дітей, молодшому з них 6 років. Мій маленький синочок хоче жити в гідній, прекрасній країні, і я зроблю все, щоб воно так і було», - каже Богда Йосипович.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив