Про користь меду та продуктів бджільництва

26.01.2021 в 14:48

Про користь меду в порівнянні зі звичайним рафінадом не говорив хіба що самий ледачий. Цей продукт багатий на корисні мікроелементи, що підтримують імунну систему та сприяють профілактиці безлічі захворювань. Але навряд чи хто знає про інші продукти бджільництва, як й де їх використовують.

Мед

У меді міститися понад 20 мікроелементів, що стимулюють імунну систему організму. Окрім чудової профілактики ГРЗ, цей продукт покращує роботу травної системи, знімає напругу та стрес, нормалізує обмін речовин. Його радять в якості основної солодощі під час різних дієт. Мед не містить цукор, а виключно фруктозу.

Про користь меду та продуктів бджільництва

Мед популярний в косметології. Він є основою, завдяки якій створюються різні косметичні продукти. У старовинних бабусиних рецептах він фігурує, як основний інгредієнт масок для волосся. Все завдяки вмісту вітамінів групи B, Е, Н. Він має антибактеріальну, пом'якшувальну та загальнозміцнювальні властивості.

Прополіс

Ще один популярний продукт бджільництва багатий на вітаміни та мінерали. Його використовують для боротьби зі стенокардією, також його рекомендують для лікування таких захворювань, як туберкульоз, рак, під час лихоманки й для профілактики атеросклерозу. Він стимулює імунну систему та допомагає організму відновитися після важких хвороб.

Про користь меду та продуктів бджільництва

Прополіс – прекрасний антисептик. Його часто додають в різні косметичні засоби, наприклад, зубні пасти, ополіскувачі для порожнини рота тощо. Крім того, він входить в деякі лікарські препарати для нормалізації роботи нервової системи.

Маточне молочко

Ще один продукт, який зміцнює імунітет. Також маточне молочко сприяє поліпшенню зору, пам'яті та сну. Використовується у фармацевтичній промисловості й в БАДах. Допомагає нормалізувати артеріальний тиск та в цілому сприятливо впливає на весь організм людини.

Про користь меду та продуктів бджільництва

Маточне молочко раніше приписували для поліпшення лактації, але зараз лікарі не рекомендують самостійно призначати лікування. Втім, продукт використовується для виробництва косметичних засобів, що сприяють пом'якшенню шкіри та підвищення її еластичності.

Забрус

Продукт володіє антибактеріальними властивостями. Його використовують для очищення порожнини рота. Також він ідеальний для профілактики та лікування захворювання дихальних шляхів. Надає на організм сприятливий вплив й тонізує його.

Про користь меду та продуктів бджільництва

Також радимо вам відвідати наш портал в мережі Інтернет за адресою ukr.beekeeping-bsb.net. Тут ви дізнаєтеся більше про спеціальний проект, направлений на посилення торгівлі та модернізації бджільництва та пов'язаних з ним секторів у басейні Чорного моря, а також популяризацію вживання меду та інших продуктів бджільництва.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив