Детишки не нашли ничего лучше, как почистить папиной щеткой зубы собаке и поросятам

29.07.2016 в 14:12

pekines

Соцсети взорвал юморной детектив винницкой журналистки

С 27 июля пользователи Facebook смеются над детективной историей, опубликованной на своей странице винницкой журналисткой Антониной Мних. Из Шаргороде ей позвонила подруга, и рассказала, как всей родней спасала младшего сына от «бешенства», а потом выясняла массу «пикантных» деталей о своих мальцах, муже и сельской домашней живности.

Чтобы не портить «перчинки», публикуем «блокбастер» языком оригинала и в авторском изложении:

«Телефонувала подружка з Шаргорода. Голос тремтить, каже, що ледь не померла від жаху, бо сусідський пес вкусив її малого, а перехожа бабця бачила, що в нього з рота піна йде. Дві години вона з чоловіком обзвонювала знайомих, чи не знають де взяти сироватку від сказу, шукали собаку-покусаку і заспокоювали малого (4 рочки). Він плаче і нічого не може пояснити. Тут ще десь старший пропав, а діло йде до вечора.

Собаку знайшли першим, - він скавчав, пчихав, плювався і ховався під навісом із сіном. Зареваного 5-річного старшого братика виявили на городі у кукурудзі.

Укус виявився не страшним, - піврічний пікінес, що приїхав з господарями до бабусі на літній відпочинок з Києва, зубками тільки ледь придавив молодшому шкіру на ручці.
Слідча комісія у складі тата-мами-двох бабусь і діда з ружжом встановила, що діїї собаки були виправданими і постраждалою є саме тварина. Виявляється, малі вирішили забезпечити гігієну песикові і почистили йому зуби татовою щіткою ... і кремом для бриття.
Татко ж узагалі в повному афігє: діти призналися, що користуються його зубною щіткою не вперше. Встигли навести голівудську посмішку двом поросятам, а теля від них втекло, бо високе і брикає.

Отак батько дізнався про свою вже двотижневу практично інтимну близькість з тваринним світом свого обійстя.»

real-vin.com

Добавить комментарий
Отправить
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив