Зірка Гри престолів повідомив про смерть своєї доньки (фото)

Гафтор Бйорнссон прославився роллю Грегора Клігана на прізвисько Гора в хітовому серіалі Гра престолів.

Зірка Гри престолів повідомив про смерть своєї доньки

Зірка серіалу Гра престолів Гафтор Бйорнссон повідомив, що в його дружини Келсі Хенсон сталася пізня втрата плоду. Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram.

 

За його словами, його донечка, якій дали ім’я Грейс Морган Хафторсдоттір народилася на 21 з половиною тижні.

Він також опублікував знімок із дружиною, яка лежить на лікарняному ліжку та показав немовля.

"З великою скорботою ми повідомляємо про народження нашої доньки, Грейс Морган Гафторсдоттір, яка народилася 8 листопада на терміні вагітності 21,5 тижня. Після помітного уповільнення рухів ми виявили, що її серце перестало битися. Неможливо описати словами наш біль від цієї втрати і наше щастя від того, що ми можемо проводити час з нашою донькою. Вона абсолютно прекрасна, зі світлими віями і бровами і маленькою посмішкою для мами і тата. Любов, яку ми відчуваємо до неї, переповнює нас. Скорбота, яку ми відчуваємо, залишиться з нами назавжди, як і любов. Всі наші надії і мрії про неї були забрані у нас, але я знаю, що я буду з нею знову. Її дух живе в нас і в її братах і сестрах. Ми просимо вас поважати наше приватне життя в цей час, коли ми сумуємо через цю нестерпну втрату. Дякуємо всім за добрі слова та підтримку", - написав актор.

Варто зауважити, що у Тора та Келсі вже є трирічний син Стормур, і про нову вагітність вони повідомили тільки кілька тижнів тому.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив