Зекономити на спорядженні для відпочинку легко

27.01.2021 в 17:21

З першого погляду, будь-який варіант активного відпочинку це дорого. Зазвичай це так, і навіть простий похід може потребувати значних витрат. Але є альтернативний варіант, який дозволяє значно зекономити, не витрачаючи сотні доларів. Для цього потрібно лише звернути увагу на спорядження для військових та підібрати потрібні речі для піших вилазок за місто, полювання або риболовлі.

Речі для туризму – економія до 30%

Багато речей військового спорядження прийшли в армію саме з цивільного світу. А це дозволяє підібрати таку ж саму туристичну трійку: спальний мішок, намет, рюкзак – саме з армійських моделей. І в більшості випадків вони будуть не гіршими, в багатьох випадках дозволяє зекономити щонайменше третину бюджету або навіть і половину.

Економимо на риболовлі 25%

Тут також є що підібрати зі спорядження для військових. Наприклад, сумка мінера-підривника від ТМ «Мілітарка» якнайкраще підійде для спінінгової риболовлі, коли необхідно мати з собою коробки з блешнями, воблерами й інше приладдя. Коштує в межах 800 грн, а її аналог в рибальському більше 1000 грн.

Короп’ятники можуть оцінити розкладні ліжка по типу сучасних армійських, які коштують в рази дешевше, ніж пропоновані в рибальских магазинах. А, наприклад, для зимової риболовлі відмінним рішенням буде придбати наколінники.

Спорядження для військових на полюванні – дешевше нікуди

Мабуть, найбільш близький до військової сфери варіант відпочинку. Тут і камуфляжі, непромокаючі дощовики-накидки й розвантажувальні жилети. Військові підсумки допоможуть розмістити на собі все необхідне, починаючи з набоїв, закінчуючи дрібними речами. А зимові армійські маскхалати взагалі будуть доречними як ніколи. Та й для кількаденного полювання відмінно підходять ті ж спальні мішки, каремати, намети тощо.

В випадку з полюванням зекономити можна суттєво, на деяке спорядження ціна буде на 50% нижче. Причому без втрати якості, адже амуніція та одяг розраховані на більш екстремальні умови використання.

Пошукати необхідні речі можна в асортименті спеціалізованих магазинів – військторгів, які сьогодні пропонують не лише екіпіровку для армії, а й багато корисних речей для різноманітних видів відпочинку за цілком доступними цінами.

Добавить комментарий
Отправить
Авторизация:  
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив