Забужко розповіла про реакцію залу під час сигналу тривоги на Берлінале

29.02.2024 в 20:26

Сирену вона собі відклала перед тим, як заходила на пресконференцію. Тобто, це була заготовка.

Забужко розповіла про реакцію залу під час сигналу тривоги на Берлінале

Під час пресконференції членів міжнародного журі в день відкриття 74-го Берлінського міжнародного кінофестивалю в української письменниці Оксани Забужко, яка входила до складу журі, зазвучав сигнал повітряної тривоги. Тепер виявилося, що це була заготовка. Про це Забужко розповіла DW Українською.

 
 
 

"Я може маю пояснити, що сирену я теж собі відклала перед тим, як заходила на пресконференцію. Тобто це була заготовка. Відбій був трошки перед тим. Цей звучить краще. Розпізнали, добре, розпізнали. Так, це була домашня заготовка. І я просто чекала моменту, коли з нею можна буде в'їхати. Це, до речі, найбільш цитований епізод виявився цілої пресконференції. Саме оцей", - сказала письменниця.

Вона увімкнула сигнал повітряної тривоги, коли до неї зверталися журналісти і розповіла, що гості в момент звучання оголошення тривоги заклякли. Забужко побачила перелякані очі.

"Момент отой, коли вони заклякли, от справді заклякли і я побачила цілий зал переляканих облич. І подумала, ага, ну прекрасно, значить спрацювало. Бувають ситуації, коли треба переконувати не словом, а художним образом. Ось це був художній образ", - додала літераторка.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив