Жінка, вірусне фото якої врятувало їй життя, розбагатіла за тиждень після виходу з в'язниці

Вона сказала, що публікація її тюремної фотографії "виявилася на краще".

Жінка, вірусне фото якої врятувало їй життя, розбагатіла за тиждень після виходу з в'язниці

Жінка, фотографія якої стала вірусною, сказала, що це могло врятувати їй життя після того, як вона заробила 24 тисячі доларів за тиждень після звільнення з в'язниці.

Про це вона розповіла Daily Mail.

Еббі Ньюман здобула вірусну популярність завдяки своїй фотографії після арешту за крадіжку в магазині та хуліганство. Світлину 28-річної дівчини було опубліковано в Instagram під назвою "Mugshawtys", який ділиться жіночими фотографіями з 755 000 підписниками, і завдяки цьому вона стала вірусною.

Еббі Ньюман / Фото: instagram.com/buffmommyab

Жінка з Алабами на той час і гадки не мала про це, оскільки перебувала у в'язниці, але коли її звільнили, вона побачила, що у неї з'явилася величезна кількість фоловерів у соціальних мережах, і люди позначали її фотографію.

"Я навіть не знала про це, поки не вийшла з в'язниці і не побачила, що у всіх моїх соціальних мережах з'явилися підписники", - розповіла вона. "Насправді, я вважаю, все обернулося на краще".

Еббі Ньюман / Фото: instagram.com/buffmommyab

Її популярність зрештою призвела до підтримки її сторінки OnlyFans, і вона розповіла, що заробила близько 24 000 доларів за тиждень після звільнення з в'язниці завдяки всім новим фоловерам.

Еббі Ньюман / Фото: instagram.com/buffmommyab

Еббі також сказала, що її фотографія, яка стала вірусною, можливо, врятувала їй життя, оскільки це сталося у важкий час.

Вона пригадала: "У той час я через багато що пройшла. У мене щойно стався викидень, і я була не в собі. Чесно кажучи, потрапляння до в'язниці не лише допомогло мені фінансово, а й у певному сенсі врятувало мені життя. Я одужую від героїнової наркозалежності. Я твереза шість років, і після викидня я пішла темним шляхом депресії. У мене ПРЛ та посттравматичний стресовий розлад, і я не приймала ліків, так що я була не в собі. Таким чином, поширення фото допомогло мені не лише розплатитися з боргами та жити комфортнішим життям, а й допомогло мені повернутися до себе".

Еббі Ньюман / Фото: instagram.com/buffmommyab
Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив