Як склалася долі 13 співаків та співачок, чиї хіти звучали з кожної кіоски. А сьогодні вони у плейлистах навіть у підлітків

01.03.2024 в 14:17

30 років тому хіти цих музикантів звучали з кожної скриньки. Сьогодні вони знову на піку популярності. Відео із використанням старих пісень стають вірусними. А у топових серіалах звучать композиції, під які танцювали на вечірках не лише ми, а й наші батьки. Ми вирішили дізнатися, що сталося зі співаками та співаками, які створили хіти, які зараз легко знаходять відгуки у публіки.

Олена Апіна

Олена Апіна, уроджена Олена Льовочкіна, закінчила музичне училище , а потім і консерваторію. Наприкінці 80-х дівчина отримала пропозицію попрацювати в одному музичному гурті. Так Олена стала солісткою гурту «Комбінація», а через 3 роки розпочала сольну кар'єру. Її пісні «Електричка», «Ксюша» та «Леха» стали хітами.

Коли Альоні було лише 18 років, вона вперше вийшла заміж. Але спілка проіснувала лише рік. Другим чоловіком співачки став бізнесмен та режисер Олександр Іратов. Цей шлюб продовжився до 2017 року.

Зірці довелося пройти довгий шлях, перш ніж стати матір'ю. Після 9 невдалих спроб ЕКО Альона скористалася послугами сурогатної матері. 2001 року на світ з'явилася її дочка Ксенія.

Сьогодні співачка продовжує сольну кар'єру, виступає на ретро-концертах, бере участь у телешоу.

Аркадій Укупник

Мало хто здогадується, що співак та композитор закінчив технічний університет ім. н.е. Баумана за спеціальністю «Обладнання та технологія зварювального виробництва». Свою музичну кар'єру він розпочав, написавши пісню «Горобинові намисто» для Ірини Понаровської. Згодом він подарував чимало хітів іншим відомим виконавцям.

Але візитною карткою Аркадія Укупника стали пісні у його виконанні, незабутні «Я на тобі ніколи не одружуся» та «Петроха». Він не лише писав пісні до фільмів та серіалів, а й сам з'являвся на екрані, найчастіше в ролі самого себе.

Сьогодні співак продовжує творчу діяльність. Він одружений утретє і виховує дочку Софію.

Тетяна Іванова

Тетяна Іванова разом з іншими учасницями гурту «Комбінація» подарувала нам такі хіти, як «Бухгалтер», «Два шматочки ковбаски» та «Не забувай». Останній став знову популярним після того, як прозвучав як саундтрек до серіалу «Слово пацана».

До групи дівчина потрапила, коли їй ще не виповнилося 18 років. За її словами, продюсер, неначе старший дбайливий брат, уважно стежив, щоб усі учасниці вчасно лягали спати і навіть купував їм колготки.

Сьогодні Тетяна співає як старі, так і свіжі хіти у  новому складі гурту «Комбінація». Вона заміжня. До речі, з Оленою Апіною, колишньою колегою групи, вона підтримує дружні стосунки. У 2018 році вони знову разом заспівали та  знялися у кліпі.

В'ячеслав Биков

Автор та виконавець таких душевних хітів , як «Улюблена моя» та «Дівчинка моя», в юності працював у ресторані та керував ансамблем при заводі. 1997 року за допомогою друга він записав свій перший альбом і зняв перший кліп.

В'ячеслав дружив із відомим актором та гумористом Михайлом Євдокимовим. Писав пісні інших популярних виконавців. Сьогодні співак продовжує концерти, пише пісні.

Марина Хлєбнікова

Співачка, яка подарувала нам такі хіти, як Чашка кави, Дощі та Я без тебе, навчалася в академії імені Гнесиних. Там її помітив продюсер Барі Алібасов та запросив солісткою до групи «Інтеграл», а потім і до «На-На». Мало хто знає, що ще Марина займалася плаванням і навіть є кандидатом у майстри спорту.

Заміжня співачка була двічі. Від другого шлюбу з'явилася дочка Домініка. За словами Марини, донька вивчає економіку та програмування. Сьогодні зірка продовжує концертну діяльність та з'являється на ТБ-шоу.

 

Сергій Мінаєв

Сергій Мінаєв став суперзіркою дискотек, виконуючи пародії на найпопулярніші хіти іноземних музикантів. Ставши популярним, він  виїжджав на закордонні гастролі. Його співи таких пісень, як You're My Heart, You're My Soul («Ти мій хліб, моя сіль»), I've Been Losing You («Дядько Петя Двірник») та Macarena підкорили серця публіки.

Також артист знімався в кіно, переважно в епізодичних ролях, наприклад, у драмі «Не можу сказати прощай». Протягом багатьох років Сергій був ведучим розважальних програм «50×50» та «Ранкова пошта». А з початку 2000-х він регулярно проводить концерти «Дискотек 80-х».

Мінаєв одружений. 1994 року у нього народився єдиний син, разом з яким у 2023 році він взяв участь і в підсумку переміг у телешоу «Дві зірки. Батьки та діти".

Азіза

Виступати на сцені Азіза почала ще у 16 ​​років із ансамблем «Садо». Після закінчення консерваторії у 1988 році вона виступила на Всесоюзному конкурсі молодих виконавців, де отримала приз симпатій глядачів. Після цього вона почала сольну кар'єру. Популярність до Азізи прийшла завдяки пісні "Твоя посмішка".

У 2000-х співачка стала часто з'являтися у ТВ-шоу, серед яких «Ти суперстар!» і «Точ-у-точ». Вперше офіційно заміж Азіза вийшла 2021 року за італійського ресторатора. Довгий час зірка не залишала спроб стати матір'ю, але вони так і  не мали успіху.

 

Наталія Гулькіна

В юності майбутня солістка гурту «Міраж» займалася вокалом у джазовій студії. Саме там співачка познайомилася з композитором Андрієм Літягіним, який і запросив її як вокалістку до гурту. 1988 року Наталія покинула «Міраж», вирішивши розпочати сольну кар'єру, і 1991 року випустила дебютний альбом.

Наталя була одружена чотири рази. У першому шлюбі, коли їй було лише 20 років, вона народила свого первістка Олексія. До речі, син пішов стопами матері і теж став музикантом. У 35 років вона народила доньку Яну. З кінця 2010-х років зірка бере активну участь у ТБ-шоу.

Ірина Понаровська

Виконавиця хітів «Горобинові намисто» та «Вода буває гірка» виросла в сім'ї музикантів, закінчила музичну академію імені М. А. Римського-Корсакова. З 1971 року вона була солісткою ВІА «Гітари, що співають». Співачка зізнавалася , що через свій трудоголізм на початку кар'єри вона часто непритомніла і в результаті серйозно захворіла.

Із середини 1970-х Ірина знімається в кіно, один із найвідоміших фільмів за її участю — «Трест, який лопнув». «Співців багато – артистів мало. Співаки співають голосно, красиво, але це ще не одно артистові», — каже зірка.

Ірина була одружена тричі. У другому шлюбі народила сина Ентоні, який став художником. Сьогодні вона продовжує давати концерти та бере активну участь у популярних телешоу. Вільний час зірка проводить зі своїм улюбленцем — китайським чубатим собакою на ім'я Патрік.

Наталія Ветлицька

Як склалася долі 13 співаків та співачок, чиї хіти звучали з кожної кіоски. А сьогодні вони у плейлистах навіть у підлітків
 

Ветлицьку на початку її кар'єри ми пам'ятаємо не такою. Може, хтось і застав її, як на фото праворуч, але для більшої частини країни вона залишиться іншою:

Коментар із зображенням на AdMe.Media
 
 

Завжди елегантна дівчина, виконавиця хітів «Подивися в очі» та «Душа», вже у 17 років працювала викладачем аеробіки та бальних танців. У середині 1980-х разом із першим чоловіком, музикантом Павлом Сміяном, працювала в естрадному оркестрі. Також вона їздила на гастролі із гуртом «Ласковий травень», за словами артистки, поїздки проходили у нелюдських умовах, а концерти давали у холодних залах.

Потім дівчина виступала як танцівниця в декількох музичних колективах, а також співала в групі «Міраж». У 1992 році вона розпочала сольну кар'єру, випустивши перший альбом. Другий шлюб Наталії з відомим співаком Євгеном Білоусовим тривав лише кілька місяців. Свою єдину дочку Уляну зірка народила , коли їй виповнилося 40 років.

Лада Денс

Співачка закінчила музичну школу , а потім джазово-естрадний факультет. Пробувала себе як солістка гурту «Жінрада», потім працювала бек-вокалісткою. А з виходом свого першого хіта "Дівчинка-ніч" до неї прийшла справжня слава. Лада запам'яталася своїм яскравим екстравагантним стилем. З початку 2000-х вона знімається у кіно та серіалах. Однією з найвідоміших її ролей стала Алла Приходько з картини «Бальзаківський вік, або Усі мужики сво...».

Співачка була одружена один раз. У цьому шлюбі народилися син Ілля та дочка Єлизавета. Дітей зірка вважає своїм основним досягненням. Останнім часом Ладу все частіше можна побачити у популярних телепередачах. У 2023 році вона посіла 3-е місце у шоу «Маска».

Ірина Салтикова

Співачка, відома за хітами «Сірі очі» та «Блакитні очі», у дитинстві займалася художньою гімнастикою, а потім закінчила факультет промислово-цивільного будівництва у будівельному технікумі.

1986 року вона познайомилася з майбутнім чоловіком Віктором Салтиковим, який на той час був солістом гурту «Форум». Наступного року вона народила дочку. А ще через рік продюсер групи «Міраж» запропонував їй деякий час попрацювати солісткою. У свій час Ірина працювала в торгівлі. А потім вирішила розпочати сольну кар'єру.

2000 року зірка знялася в продовженні культового фільму «Брат» у ролі самої себе. Потім ще було кілька кінопроектів, найчастіше вона з'являлася в епізодах. Сьогодні співачка продовжує радувати шанувальників, виступаючи на  концертах .

Катя Лель

Хто б міг подумати, що хіт співачки 20-річної давності «Мій мармеладний» стане вірусним та підкорить світ. Користувачі соцмереж масово почали танцювати під нього в хутряних шапках-вушанках у трендових відео.

Перед тим, як стати зіркою, Катя Лель закінчила музичне училище, інститут мистецтв та Гнесинську академію музики. На початку кар'єри вона виступала на бек-вокалі у Лева Лещенка. Після знайомства з продюсером Максимом Фадєєвим співачка почала випускати один хіт за іншим: «Мій мармеладний», «Долетай» та «Мусі-пусі».

Співачка одружена з бізнесменом Ігорем Кузнєцовим. Пара виховує дочку. До речі, кажуть, на першій зустрічі майбутнім чоловік сказав їй: А у вас є ваш мармеладний? Можна я їм?».

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив