Вирішив зігрітися: чоловік підпалив мотоцикл сусіда, бо змерз

Його заарештували.

Вирішив зігрітися: чоловік підпалив мотоцикл сусіда, бо змерз

В Індії чоловік підпалив мотоцикл свого сусіда, бо йому було холодно.

Принаймні так він пояснив свої дії поліції, передає NDTV.

За даними правоохоронців, у четвер, 25 січня, у Делі був сильний холод, тож мешканець району Пул Прахладпур підпалив транспортний засіб, щоб зігрітися.

У 2,5-хвилинному відео, яке з'явилося у соціальних мережах, можна побачити, як Кішан Кумар підпалює мотоцикл, припаркований на смузі руху у GC Block. Також видно, як Кумар деякий час стоїть перед двоколісним транспортним засобом, що горить.

"Близько третьої години ночі Кумар підпалив за допомогою сірника мішок, що лежав на мотоциклі Hero Splendor", - розповів поліцейський.

За словами офіцера, помітивши мотоцикл, що палає, його власник і ще один сусід вийшли з будинків і повідомили про це поліцію.

"Виклик надійшов о 4:37 ранку, на місце було відправлено бригаду. За допомогою пожежних вогонь загасили, але на той час мотоцикл повністю обгорів", - розповів офіцер

Поліція повідомила, що вони впізнали Кумара за допомогою записів з камер відеоспостереження та заарештували його у його будинку.

Кумар повідомив поліції, що підпалив мотоцикл, бо йому було холодно.

За даними поліції, йому висунуто звинувачення за статтею 435 Кримінального кодексу (завдання шкоди, заподіяної вогнем або вибуховою речовиною з наміром завдати збитків).

За словами очевидців, перед інцидентом деякі мешканці бачили Кумара, як він сидів у моторикші, припаркованій неподалік.

За словами поліції, Кумар працює муляром і живе зі своєю родиною у тому ж кварталі, де стався інцидент.

Поліція провела його медичне обстеження, щоб встановити, чи перебував він під впливом алкоголю чи наркотичних речовин. Його продовжують допитувати.

Додати коментар
Коментарі доступні в наших Telegram и instagram.
Новини
Архів
Новости Отовсюду
Архів