Ворона 26 років ходить на сніданок до кафе та навчилася казати "привіт" – відео

08.04.2024 в 22:23

Пташка стала місцевою зіркою.

Ворона 26 років ходить на сніданок до кафе та навчилася казати "привіт" – відео

В Іспанії кафе готелю Solymar у Посада-де-Лянес щоранку зустрічає Пако, свого особливого і найвідданішого клієнта. Пако – ворона, яка вже 26 років ходить до закладу на сніданок, не пропускаючи жодного дня. 

Про це пише 20Minutos.

Там власники кафе чекають на Пако з чималою порцією їжі, щоб дати йому достатньо енергії, аби пережити решту дня. У них навіть є спеціальна тарілка з його ім'ям, де пташці подають їжу. Офіціанти запевняють, що "Пако – член сім'ї". 

Власник готелю Лукас Фернандес розповів, що птах випав з гнізда і його підібрали разом з двома братами, але вижив лише він і відтоді не хоче йти. 

Чотирнадцять років тому йому ледь не довелося розпрощатися зі своїм улюбленим сніданком, оскільки скарга загрожувала його проживанню в готелі, але врешті-решт влада дозволила йому залишитися там. 

Тепер Пако став зіркою соціальних мереж після того, як власники готелю поділилися відео, де Пако вітається в кафе. Так, птах вміє розмовляти і дуже ввічливий, він не соромиться вітатися з усіма, хто заходить поїсти. Птах каже "hola", що в перекладі з іспанської означає "привіт".

Ті, хто його знає, називають Пако "феноменом", а ті, хто не знає, дуже хочуть його побачити і не соромляться йти до закладу. "У класі всі мої однокласники розповідали мені про нього", — поділився один з відвідувачів.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив