Віталій Козловський розповів про знущання під час військової підготовки

В червні цього року артист отримав повістку. Протягом місяця він перебував на навчаннях, а 20 липня повідомив, що склав присягу.

Віталій Козловський розповів про знущання під час військової підготовки

Співак Віталій Козловський, який зараз захищає нашу землю від російських окупантів, розповів, як проходив військову підготовку.

 
 

Артист зазначив, що не мав жодних привілеїв і додав, що всі були приголомшені його появою на полігоні. Крім того, виконавець зізнався, що над ним навіть глузували.

"Звичайно, усі були шоковані. І всі були шоковані, що ми в однакових умовах. У мене не було жодних привілеїв. Більш того, з мене трохи знущалися в тому розумінні, що треба було поголити бороду. І щоб ви розуміли, мені голили бороду люди з бородою. Просто коли тобі твій ротний говорить, що тобі треба зголити бороду, бо такий наказ від вищих пішов... Я прийняв усі правила й виконав наказ", - сказав він в ефірі Армія FM.

В той же час він заявив, що міг би уникнути мобілізації, якби захотів.

"Призивався я через свою громадянську позицію, тому що сьогодні такий час, що я особисто не можу петляти, хоча в мене дійсно дуже багато гарних знайомств. І можна було подзвонити до різних людей, які "посприяли б" якимось хворобам і можливостям не служити. Але я себе десь за пів року до того, як отримати повістку й піти служити, морально готував, що я піду", - розповів Козловський.

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив