Вілсон розповіла, як член королівської сім'ї запросив її на оргію

25.04.2024 в 00:23

Ребел Вілсон стверджує, що член королівської сім'ї, який був 15-м або 20-м у черзі на престол, запросив її на наркотичну оргію в 2014 році.

Вілсон розповіла, як член королівської сім ї запросив її на оргію

Австралійська акторка Ребел Вілсон у своїх мемуарах " Rebel Rising" розповіла, що член королівської сім'ї запросив її на середньовічну наркотичну оргію в домі американського технологічного мільярдера. Про це повідомляє Daily Mail.

 

Зірка не називає імені члена королівської сім'ї, але стверджує, що інцидент стався у 2014 році. І королівський нащадок був дуже далекий від трону.

"В останню хвилину мені надіслали запрошення на вечірку технічного мільярдера - хлопець, який мене запросив, є п’ятнадцятим чи двадцятим у черзі на британський престол, сказав моєму другові: "Нам потрібно більше дівчат". Вечірка була божевільною. Чоловіки змагалися на конях у полі, дівчата в костюмах русалок - плавали в басейні", - написала вона.

За словами Вілсон, будинок, де проходив захід, був величезним, а оскільки їхати було далеко, людям дали кімнати для ночівлі.

"Потім раптом настала друга година ночі, і вийшов хлопець із великою тацею, наповненою чимось схожим на тонну цукерок. Я кажу: "Оооо, це цукерки?", і хлопець, який тримає тацю, каже: "Ні, це моллі". Це для оргії…оргії зазвичай починаються в цей час", - розповіла зірка.

Тож, як продовжила акторка, коментар про те, що їм потрібно більше дівчат, почав набувати набагато більшого сенсу.

"Тепер коментар про те, що їм потрібно більше дівчат, набув набагато більшого сенсу. Вони не говорили про співвідношення хлопчиків і дівчаток, ніби це була дискотека. Вони говорили про ОРГІЮ! Зайве говорити, що я тікала звідти так швидко, як могла".

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив