В Китаї народилася рідкісна золота мавпа

23.04.2024 в 17:00

Про таке заявила Інформаційна агенція Сіньхуа.

Мавпеня здорове. За останні вісім років "Сяо Фань" успішно народила чотирьох здорових мавпенят, повідомляє адміністрація заповідника.

Рідкісна гуйчжоуська кирпоноса мавпа або гуйчжоуська золота мавпа, що живе виключно в межах гори Фаньцзіньшань, об’єкта Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО, знаходиться під охороною найвищого рівня в Китаї та внесена до списку видів, що перебувають під загрозою зникнення, Міжнародним комітетом Союзу охорони природи. 

За словами Ян Вея, керівника центру дослідження кирпатих мавп природного заповідника у Гуйчжоу, період розмноження мавп був скорочений з трьох років до двох років у центрі, що допомогло провести наукові дослідження мавп.

Серед трьох видів золотистих кирпатих мавп, ендемічних для Китаю, кирпаті мавпи Гуйчжоу мають найменшу популяцію, найвужче середовище існування та найменшу екологічну інформацію.

Популяція цих рідкісних мавп зросла приблизно до 700-800 особин. Згідно з даними адміністрації заповідника, в даний час в дослідницькому центрі знаходяться дев'ять кирпатих гуйчжоуських мавп.

В Китаї народилася рідкісна золота мавпа

Добавить комментарий
Комментарии доступны в наших Telegram и instagram.
Новости
Архив
Новости Отовсюду
Архив